Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

O nas

AS BUD-PROF - Developer Warszawa

Jesteśmy firmą deweloperską z wieloletnim doświadczeniem. Oferta AS BUD-PROF powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku nieruchomości. Pragniemy, aby proces zakupu nowego mieszkania był dla Klientów źródłem radości i satysfakcji. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom komfortu podczas podejmowania tak ważnej, często życiowej, decyzji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym podczas budowy naszych osiedli oraz profesjonalnemu doradztwu, osoby decydujące się na współpracę z nami mogą być pewne, że ich pieniądze zostały zainwestowane w dobry sposób.
 

AS BUD-PROF jest przedsiębiorstwem deweloperskim opartym o wiedzę i doświadczenie Antoniego Siwika. Obecnie dla firmy pracuje wysoce wyspecjalizowany zespół młodych ludzi, co gwarantuje fachową i szybką obsługę. Firma cały czas się rozwija a liczba naszych Klientów wciąż wzrasta. Z myślą o Państwa potrzebach rozpoczynamy nowe inwestycje mieszkaniowe, lokale użytkowe i apartamenty. Warszawa nie wyznacza granic naszego działania, budujemy w całym województwie mazowieckim i jego okolicach.

szkic Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

Niedawno ukończyliśmy najnowocześniejszy kompleks mieszkaniowy w Grodzisku Mazowieckim – Osiedle Platinum. Stworzyliśmy je z myślą o wszystkich, którzy szukają przestronnego mieszkania usytuowanego w pięknym miejscu, z którego można szybko dojechać do Warszawy. Osiedle Platinum „chroni” przed miejskim zgiełkiem, jednocześnie umożliwiając dotarcie do stolicy w pół godziny.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą!