Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Zapraszamy do współpracy !

« Przejdź do listy postów

Z racji znacznie zwiększającej się ilości inwestycji, mamy coraz więcej pracy, a doby na zrealizowanie wszystkich zadań niestety nie wystarcza. Każdy, kto wypełni warunki trwającej rekrutacji będzie zatem na wagę złota.


Na skutek chęci poszerzenia naszej oferty i utrzymania usługi na najwyższym poziomie, pokusiliśmy się o stworzenie dwóch stanowisk, które pozwolą na nasz znaczny rozwój. Bardzo chętnie zatrudnimy młodego kierownika budowy oraz pracownika biura sprzedaży nieruchomości, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż nieruchomości oraz koordynacji pracy biur sprzedaży Inwestora.

Zaangażowanie i profesjonalizm - praca u Developera

AS-BUD PROF to firma developerska, która posiada wieloletnie doświadczenie. Na swoim koncie mamy kilka większych i nieco mniejszych inwestycji, które zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystko, co osiągnęliśmy, to efekt zaangażowania i poświęcenia. Jako renomowana firma, staramy się zapewnić naszym potencjalnym Klientom najlepsze warunki, pomoc i opiekę doradców. Staramy się także spełniać wszystkie oczekiwania, wymagając profesjonalizmu przede wszystkim od siebie.

Oferta a nasze działania

Wszystko to, co robimy, jest z myślą o Was – naszych Klientach. Wszelkie dodatkowe działania są realizowane po to, abyście mogli pochwalić się faktem zamieszkania na jednym z osiedli warszawskiego developera. Jesteśmy tym samym w ciągłej gotowości, staramy się odnajdywać coraz więcej ciekawostek odnośnie aranżacji wnętrz, nowoczesnego rozkładu lokali mieszkalnych, a zaangażowanie naszych pracowników pozwala na szybszą organizację nowych projektów oraz wdrażanie świeżych pomysłów.

 

Efektem dodatkowych działań reklamowych na osiedlu Kwiaty Polskie w Piasecznie i Grodzisku Mazowieckim jest to, że zabrakło wolnych mieszkań, jednak dla wszystkich śledzących nasze inwestycje, Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim wciąż oferuje wolne lokale mieszkalne oraz proponuje kilka mieszkań objętych specjalną wyprzedażą.

 

Zapraszamy do współpracy z nami i pomocy w rozwijaniu marki, a w wolnej chwili do zaglądania na fanpage Osiedla Platinum na Facebooku i zainteresowania naszą ofertą!

 

Dowiedzcie się także co słychać u Szczepka Platyńskiego – kolejny odcinek jest już dostępny pod adresem: https://business.facebook.com/Osiedle-Platinum-Grodzisk-Mazowiecki-813715172050800/?business_id=972558159468480