Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Zalety zakupu mieszkania od dewelopera

« Przejdź do listy postów

Osoby, które myślą nad zakupem nowego mieszkania zawsze stają przed dylematem: rynek pierwotny czy wtórny. Przed dokonaniem wyboru wertują fora internetowe i szukają porady u znajomych. Z reguły nie pomaga to jednak ostatecznie rozwiać wszystkich wątpliwości. W związku z tym, że od wielu lat czynnie działamy w branży budowlanej, chętnie pomożemy Wam w kilku kluczowych kwestiach dotyczących wspomnianego tematu.

Deweloper budowlany – bezpieczne mieszkania

deweloper - mieszkania na sprzedaż

Nowe mieszkanie, to dla większości naszych Klientów życiowa decyzja. Rozumiemy, że wymaga ona przemyślenia oraz rozważenia różnych wariantów. Niewątpliwą zaletą zakupu mieszkania od dewelopera jest gwarancja najwyższych standardów. Osiedla mieszkaniowe, które dziś powstają, zanim zostaną oddane do użytku muszą przejść wiele rzetelnych kontroli. Bez pozwolenia specjalistów, nikt nie może zamieszkać w obrębie danej inwestycji.

Wiemy to na własnym przykładzie. Realizowane przez nas projekty nieruchomości są wykonywane z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu czujemy się usatysfakcjonowani, że jako deweloper możemy zapewnić swoim Lokatorom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dowodem na to były warsztaty strażackie, które zostały przeprowadzone na terenie Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Podczas nich zyskaliśmy pewność, że systemy oddymiania, odpowiednia konstrukcja oraz dobre oznakowanie dróg ewakuacyjnych w razie niebezpieczeństwa pomogą w sprawnym opuszczeniu budynków.

Doradca w procesie zakupu mieszkania – Deweloper

Nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - Osiedle Platinum - oferta dewelopera

Zanim podejmiesz decyzję, jakie mieszkanie kupić, chciałbyś o tym porozmawiać ze specjalistą. Nikt w tym temacie nie jest bardziej biegły, jak deweloper budowlany. Jeżeli w naszym biurze zjawiają się osoby, które wstępnie wybrały mieszkanie (na przykład na terenie naszej inwestycji w Grodzisku Mazowieckim – na Osiedlu Platinum), często dzieje się tak, że po rozmowie z nami, decydują się na zupełnie inny lokal mieszkaniowy. Wynika to z faktu, że po wnikliwym wysłuchaniu Klienta, potrafimy mu doradzić i zasugerować mieszkanie bardziej dopasowane do jego potrzeb – niż to, które na początku wzbudziło jego zainteresowanie.

Czy wiesz, jak wiele osób odkłada decyzję o zakupie nowego mieszkania ze względu na szereg formalności, które go przerastają? Nie obawiaj się – wszystko „załatwimy” za Ciebie. Będziemy pomagać Ci zarówno rozpocząć jak sfinalizować ścieżkę związaną z procesem zakupu mieszkania.

Jeżeli później będziesz zainteresowany profesjonalnym doradztwem w zakresie aranżacji mieszkania – również nasi partnerzy przyjdą Ci z pomocą.

Mieszkanie – rynek pierwotny a wtórny

Wbrew pozorom ceny mieszkań na rynku wtórnym tak bardzo się nie różnią od nowych lokali proponowanych przez deweloperów. Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym, masz pewność, że instalacje oraz mury posiadają wieloletnią gwarancję, są po prostu nowe i zachowują najwyższe standardy. W mieszkaniach udostępnianych w obrębie starszych budynków może się okazać, że wyłącznie pozornie zaoszczędzisz. Na przykład – zapłacisz niższą stawkę za metr kwadratowy powierzchni, po dwóch latach od remontu okaże się jednak, że modernizacji należy poddać całą instalację wodną i elektryczną. Wówczas koszty znacznie wzrosną i może się okazać, że nawet przerosną nowe mieszkanie w stanie deweloperskim.


Skontaktuj się z nami i znajdź mieszkanie swoich marzeń!