Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Wynajmujesz pokój, ale nie spełnia on Twoich oczekiwań? Sprawdź, jak niskim kosztem wyremontować pokój w wynajmowanym mieszkaniu

« Przejdź do listy postów

Wynajmowanie pokoju to najczęściej domena studentów – wyjeżdżając na studia do innego miasta szukają lokali, które nie tylko będą wyróżniały się atrakcyjną ceną, ale także wielkością i lokalizacją, w jakiej się znajdują. Niestety, często niskie ceny wynajmowanych pokoi idą w parze z ich niezbyt atrakcyjnym wyglądem i wyposażeniem, a przecież nawet wśród wyjątkowej studenckiej atmosfery każdy chce poczuć namiastkę domowego, ciepłego klimatu. Jak tego dokonać nie rujnując jednocześnie całego swojego skromnego budżetu? Oto kilka praktycznych porad.

Zrób to sam, czyli pokój w Twoich rękach - prawie jak własne mieszkanie

mieszkania od dewelopera - mieszkania pod warszawą

Chociaż ilość mebli i dodatków do mieszkania dostępnych na rynku jest niezliczona, to niestety kupno wielu z nich wiąże się z koniecznością inwestycji sporej sumy pieniędzy. Chcąc uniknąć drastycznego podwyższenia kosztów zmiany miejsca zamieszkania wykorzystaj materiały, które już masz i przygotuj meble sam! Zaangażuj w to zadanie przyjaciół – dobra zabawa i satysfakcja gwarantowana. Jakich materiałów możesz użyć?

  • Wykorzystaj drewniane deski – pomaluj je na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor, połącz ze sobą, połóż na nie materac i łóżko gotowe!

  • Brakuje Ci półek? Wykorzystaj, tak popularne i proste w wykonaniu, skrzynki drewniane! Pomalowanie ich i powieszenie na ścianie zajmie Ci kilka chwil, a dzięki nim zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania książek i akcesoriów codziennego użytku.

  • Stare, obdrapane krzesło psuje wygląd pokoju? Wyczyść je papierem ściernym i odmaluj, a na siedzisko połóż wygodną poduszkę – zyskasz nie tylko komfortowe, ale także stylowe miejsce do nauki!

  • Jeśli właściciel mieszkania się zgodzi – pomaluj ściany. Jasne, neutralne kolory wprowadzą do pokoju dużo światła i czystości, a dobór takich uniwersalnych kolorów sprawi, że z pewnością przypadną do gustu także zastępującym Cię w przyszłości najemcom.


Wynajem mieszkania nie jest dla Ciebie? Chcesz cieszyć się własnymi czterema kątami, które od początku do końca będziesz mógł urządzić według swojej wizji? Sprawdź ofertę mieszkań dewelopera AS-BUD PROF. Atrakcyjne ceny mieszkań w stanie deweloperskim!