Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Wiosna 2016 na Osiedlu Kwiaty Polskie pod znakiem komfortu i funkcjonalności

« Przejdź do listy postów

Na szczęście wiemy już wszystko o najnowszych trendach w wystroju mieszkania na tegoroczną wiosnę i lato. Dlatego też dzielimy się tą wiedzą i podpowiadamy, co zrobić, żeby w Waszych mieszkaniach zapanował komfort i funkcjonalność.

Powrót do przeszłości w Twoim mieszkaniu pod Warszawą

Nowoczesny pokój z drewnianym stolikiem - teksty blogowy AS BUD-PROF

źródło: https://pl.pinterest.com/pin/200199145912153375/

W tym roku, a szczególnie w najnowszej odsłonie wystroju wnętrz na sezon wiosenno-letni, w naszych mieszkaniach króluje nostalgiczny powrót do wcześniejszych lat. Obok wciąż bardzo modnej geometrycznej nowoczesności, pojawiają się elementy retro, które skutecznie nadają charakteru oraz duszy wnętrzu. Warto skorzystać z dorobku lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych i przyozdobić proste, jasne linie mebli o bogatsze w więcej kolorów i kształtów, rozwiązania. Zachęcamy tym samym do odkurzenia dawno niewykorzystywanych drewnianych stoliczków, komód, krzeseł, a nawet foteli. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pozwolimy naszemu mieszkaniu na odzyskanie tak od dawna poszukiwanej i pożądanej duszy z ciekawym elementem oryginalności. 

Kilka funkcji w jednym meblu - umeblowanie nowego mieszkania

Biurko w szafce - funkcjonalność mebli - tekst blogowy AS BUD-PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/284360163944875263/

Kiedyś funkcjonalność w mieszkaniu, a co za tym idzie możliwość pełnienia kilku funkcji przez znajdujące się w nim meble, była bardzo wysoko oceniana. Dla większości z nas, to właśnie taka wygoda chowanego w ścianie łóżka-szafki, czy stolik, pełniący jednocześnie funkcję schowka na podręczne rzeczy, pozwalają na wygodniejsze użytkowanie całego lokalu mieszkalnego. Doskonale jest dodać blat pełniący jednocześnie rolę stolika, łóżko, które po złożeniu jest biurkiem, w mniejszych mieszkaniach. Takie możliwości prezentują nieco mniej przestronne jedno i dwupokojwe pomieszczenia na osiedlu warszawskiego developera AS-BUD PROF, Kwiaty Polskie. Warto wówczas wykorzystać kilka sprawdzonych już rozwiązań lub pomyśleć o kilku nowatorskich, całkowicie dopasowanych do Twojego wnętrza.

Ekologia przede wszystkim - nowoczesny wystrój mieszkania

Lniane koce w ekologicznym wnętrzu - tekst blogowy AS BUD-PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/388013324127207544/

W dobie zwiększającej się świadomości dotyczącej konieczności dbania o środowisko naturalne, ekologię, a co za tym idzie, chcąc wpisać się na stałe, jako aktywny propagator środowiska naturalnego, zachęcamy do wykorzystywania obok nowoczesnych kolekcji, drewniane wykończenia, ekologiczne dywany oraz różnokolorowe lniane narzuty. Dla dopełnienia wyglądu eko naszego mieszkania, warto dodać fototapety ilustrujące przyrodę, dodać sporą ilość miękkich poduszek w kolorze ziemi w salonie lub stonowanych kolorystycznie koców.

Od tego, w jaki sposób najlepiej wykorzystać cały potencjał mieszkania, jednocześnie dokładnie analizując, w których miejscach najlepiej umieścić meble, zależy wielkość i odpowiedni rozkład naszego "M". My, jako uznany warszawski developer z pewnością możemy zaproponować bardzo wygodne i funkcjonalne lokale pod Warszawą zarówno w Piasecznie, jak i Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kwiaty Polskie i Osiedlu Platinum.