Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Wigilia w nowym mieszkaniu

« Przejdź do listy postów

Wraz z początkiem grudnia świąteczny nastrój udziela nam się coraz bardziej. W telewizji świąteczne reklamy, na ulicach choinki, a w sklepach wystrój zwiastujący, że Mikołaj jest już za rogiem. Czy wybraliście już prezenty dla swoich najbliższych? Czy zastanawialiście się już nad aranżacją świątecznego stołu? Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę, szczególnie jeśli będą do Wasze pierwsze święta w nowym mieszkaniu.

(Nie)idealna Wigilia w Twoim nowym mieszkaniu

nowe mieszkania - Grodzisk Mazowiecki - oferta dewelopera

Dopiero dokonaliście zakupu mieszkania, remont trwa w najlepsze, a Wy marzycie o wigilijnej kolacji we własnych czterech kątach? Nie musicie rezygnować z planów, nawet jeśli nie wszystkie ściany są pomalowane, a w kuchni brakuje stołu i krzeseł. Przecież podczas świąt najważniejsza jest rodzinna atmosfera i radość z bycia razem, a do tego nie potrzeba perfekcyjnie zaaranżowanego domu! Jeśli Wasza kuchnia nie jest jeszcze w pełni wyposażona, z pomocą z pewnością przyjdą Wam sąsiedzi lub znajomi. Popytajcie, być może mają w komórce stary, niepotrzebny stół lub komplet ogrodowych krzeseł. 

Odświętny wystrój – nowy „look” Twojego mieszkania

Nawet jeśli Wasze lokum wygląda jak w stanie deweloperskim, kilka dekoracji może sprawić, że poczujecie w nim atmosferę Bożego Narodzenia. Puste jeszcze ściany możecie ozdobić kolorowymi łańcuchami czy, tak modnymi ostatnio, cotton balls'ami. Na parapetach ustawcie kilka owalnych świec, a w szklanych wazonach ułóżcie sosnowe gałęzie. Dobrym pomysłem jest też udekorowanie framug świątecznymi lampkami. Na stole obowiązkowo musi znaleźć się obrus lub bieżnik, których role mogą pełnić dekoracyjne papiery lub kawałek juty. Świeczniki możecie zrobić ze starych butelek – wystarczy pomalować je srebrną lub złotą farbą w sprayu. Całości dopełnią sosnowe gałązki, szyszki oraz kilka bombek.

Świeżo zakupione mieszkanie jest doskonałą „areną” do świątecznej dekoracji. Do nieumalowanych ścian bez obawy możesz przywieszać różnego typu ozdoby. Możesz również pozwolić namalować swoim dzieciom dekoracje na tynku specjalnymi flamastrami. Wkrótce po Świętach – umalujesz ściany i czar co prawda pryśnie, ale w zamian remont mieszkania stanie się faktem.

świąteczna aranżacja mieszkań - blog dewelopera AS BUD-PROF

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ AU7MOxPram02GwV xA1PHtjFO5u5Dyk BjD5Xb7UxYjdM6j1BWMLopd10/

jak zaaranżować nowe mieszkanie na Święta - blog dewelopera

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 387380005439776820/

aranżacja nowego mieszkania na Święta - Blog Dewelopera

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 226798531214631928/

Uroczysta kolacja w nowym mieszkaniu

ozdoby świąteczne - blog dewelopera AS BUD-PROF

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 528258231266397500/

W dopiero co zakupionym mieszkaniu może nie być jeszcze miejsca na przygotowanie uroczystej kolacji. Nic nie szkodzi! Niech każdy z gości przyniesie jedno danie i własne nakrycie. Wy zadbajcie o napoje i świąteczny nastrój oraz kuchenkę mikrofalową lub piekarnik. Pamiętajcie, że Święta nie muszą być perfekcyjne, aby były piękne i niezapomniane!

Jeśli cały czas szukacie wymarzonego zakątku, sprawdźcie ofertę mieszkań w Grodzisku Mazowieckim i zamieszkajcie pod Warszawą jeszcze w tym roku!