Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Wakacyjna kuchnia z motywem podróży

« Przejdź do listy postów

Bez względu na to, czy Twoja kuchnia jest przestronna, czy nie, możesz wakacyjnie zaszaleć. Dla wszystkich mieszkańców Osiedla Kwiaty Polskie i Osiedla Platinum sprawa jest ułatwiona. W mieszkaniach developera AS-BUD PROF rozkład prezentuje duże kuchnie połączone z salonem. Takie rozwiązania, obecnie bardzo modne, to doskonałe rozwiązanie dla towarzyskich gospodarzy, którzy rozmowę i spotkania przy posiłkach cenią sobie ponad wszystko.

Namawiamy do wprowadzenia się w aurę wakacji oraz wiążących się z nimi podróży i przygód i lekkiej zmiany dekoracji w Twojej kuchni. Sprawdź nasze pomysły, a być może zainspirujemy Cię do pozytywnej zmiany!

Zdjęcia, kartki, fototapeta - kuchnia w nowym mieszkaniu

aranżacja kuchni w nowym mieszkaniu - developer

https://pl.pinterest.com/pin /564287028290066390/

Dla wszystkich tych, którzy często wyjeżdżają, bardzo ważne jest to, aby wciąż pamiętać o swoich niesamowitych przygodach, miejscach, do których się udawaliśmy, krajach, wybrzeżach i górskich pejzażach. Robiąc bardzo dużo wakacyjnych zdjęć, z pewnością wierzymy, że niektóre z nich mogą nadać się do wykorzystania na grafiki do postawienia w ramce, wydrukowania w większym rozmiarze oraz przygotowania w kolarzu w antyramie. Aby być w ciągłym kontakcie z naszymi wspomnieniami, warto umieścić je w miejscu, które odwiedzamy najczęściej – a więc w opisywanej przez nas kuchni. Zamieść na ścianie dużą przezroczystą antyramę z wybranymi zdjęciami, wykonaj drewnianą ramę do przymocowania nad blatem lub powieś kilka mniejszych fotografii na wejściowej ścianie.

Natura

kuchnia w nowym mieszkaniu - oferta Developera

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 313633561531577671/

Ważne, aby szczególnie latem w naszej kuchni nie zabrakło elementów "naturalnie" pięknych. Mogą to być zróżnicowane kolory, odpowiadające tym na zewnątrz, więcej elementów naturalnych, w tym drewno, materiały z lnu oraz naturalna skóra i przywiezione z wyjazdów, czy pięknie zapakowane wyroby regionalne.
Nie zapominajcie także o oświetleniu. Jeśli posiadasz kuchnię z dużym oknem, to fantastycznie! Naturalne promienie słoneczne, szczególnie w długie czerwcowe i lipcowe dni, będą zbawieniem dla Twoich oczu, a z pewnością samopoczucia. Jeśli nie masz tyle szczęścia, postaraj się zaopatrzyć w żarówki je imitujące.

 

Mieszkania w Grodzisku Mazowieckim na Osiedlu Platinum wyposażone są w salony z aneksami kuchennymi. Developer zdecydował się na takie rozwiąznie, ponieważ jest ono modne i zapewnia odpowiednie oświetlenie.

Odkurzone pamiątki

Aby w naszej kuchni przebywało nam się przyjemniej, warto dodać w jej zakamarkach kilka przywiezionych z wojaży pamiątek. Oprócz fotografii, warto w niekolidujących miejscach postawić upamiętniające urlop figurki, chowane długo w szafie, grafiki, lub pamiątki praktyczne, idealnie nadające się do wykorzystania w kuchni.


Wszystkie mieszkania na osiedlu Kwiaty Polskie w Piasecznie posiadają bardzo funkcjonalny układ. Są skonstruowane tak, by tworzyły niejako jedność z przestronnym salonem. To bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie podczas organizowania większych spotkań rodzinnych i przyjacielskich. Osoby przygotowujące całą uroczystość mogą uczestniczyć we wszystkich rozmowach, odpowiadać na pytania, nie pozostawiając naczyń na kuchni bez opieki.