Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Wakacje i przeprowadzka

« Przejdź do listy postów

Ładna pogoda sprzyja wyjściom z domu, czujemy się wtedy o wiele lepiej i chętniej podejmujemy decyzje o życiowych rewolucjach. Czy uważasz, że zmiana mieszkania lub wprowadzenie się do nowego domu latem to dobry pomysł?

Nowe mieszkanie - Jestem zdecydowanie na tak!

Latem panuje optymistyczna aura, dzień staje się zdecydowanie dłuższy a my, dzięki promieniom słonecznym, mamy o wiele więcej energii i chęci do działania. Aby spożytkować kumulowane w okresie jesienno–zimowym siły, warto przełożyć wcześniej odkładaną decyzję o zmianie miejsca zamieszkania, właśnie na teraz. Lato, to nie tylko rozkwit przyrody, budowle stworzone przy udziale człowieka również powstają zdecydowanie szybciej, zasługując na duże uznanie. Dodatkowo, czerwiec, lipiec i sierpień od lat zapewniają doskonałe warunki na organizację plenerowych imprez, w tym targów i drzwi otwartych inwestycji deweloperów, prezentujących swoje nowe mieszkania i inwestycje.

Nie jesteś pewny?

Wakacyjne miesiące dla jednych, to gwarancja większej ilości czasu wolnego, a co za tym idzie, pomysłów i możliwości na realizacje wcześniej założonych planów i celów życiowych. To może również stanowić okres, w którym, dzięki pogodzie, pojawi się nieco mniejsza niechęć do długich, monotonnych i częstokrotnych podróży z jednego starego miejsca na drugie – nowe. Przeprowadzce latem towarzyszy miła zewnętrzna aura oraz możliwość przyjemniejszego odpoczynku po pracy.

 

Jedną z wad takiego działania, która napawa wszystkich przeprowadzających się niepewnością, może być zjawisko, które w poprzednim akapicie odpowiadało za zdecydowaną zaletę, a więc czas. Jeśli posiadasz domek z działką za miastem, którym musisz zająć się podczas wakacji, czy mniejsze dzieci, wymagające opieki podczas dwóch miesięcy wakacji, może odłuż decyzję na jesień. Pamiętaj jednak, że developerzy z reguły to właśnie latem oferują najciekawsze promocje na nowe mieszkania.

Lato jest dla mnie pracowite

Dla wszystkich tych, dla których lato stanowi okres zawodowych żniw, przeprowadzka może nie być najlepszym pomysłem. Lepiej decyzję o zmianie miejsca zamieszkania przełożyć wówczas na termin nieco późniejszy właśnie po to, by na spokojnie przeanalizować punkty zarówno za, jak i przeciw oraz rzetelnie dopełnić zawodowe obowiązki. Jeśli czerwiec, lipiec lub sierpień to jedyne miesiące, w których możesz wyjechać na zasłużony urlop, zrezygnuj z wyprowadzki właśnie teraz.

 

Jeśli wciąż wahasz się z podjęciem ostatecznej decyzji o tym, kiedy dokonać przeprowadzki, spokojnie. Nie powinniście czuć się zobligowani do wyboru miejsca zamieszkania właśnie wtedy, kiedy robią to wszyscy lub jest na to „najlepszy czas”. Zapewnij sobie komfort, nie spiesz się i dokładnie przeanalizuj wszystkie idealne dla siebie warianty nowego mieszkania.

Nasza inwestycja w Grodzisku Mazowieckim – nowoczesne Osiedle Platinum skorzystało z zapowiedzi bardzo dobrej letniej pogody i już w najbliższą sobotę, 18 czerwca, serdecznie zaprasza do odwiedzin kompleksu mieszkalnego niedaleko Warszawy.

 

Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego. Wszyscy uczestniczący w wydarzeniu dowiedzą się o możliwościach zakupu mieszkań na rynku pierwotnym oraz będą mogli skorzystać z wyjątkowych promocji!