Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

W maju, jak w gaju – wiosenna odsłona mieszkania

« Przejdź do listy postów

Wszystkich zamieszkujących stolicę zapraszamy do odwiedzin miejscowości pod Warszawą, w tym - malowniczego Grodziska Mazowieckiego oraz kameralnego Piaseczna, nie tylko na chwilę! Szczególnie podczas tak ciepłej wiosny, która stanowi zapowiedź doskonałego lata, możemy cieszyć się rozkwitającą przyrodą za oknem, na ulicach i w okolicznych parkach. 

 

W jaki sposób zaprosić zatem wiosnę do naszego mieszkania?

Mieszkanie z balkonem – pokój z widokiem

Balkon z widokiem na zieleń - tekst blogowy dewelopera AS BUD PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/543317142527021808/

Mieszkanie, szczególnie na wyższym piętrze, które jest wyposażone w balkon z widokiem na las, park lub inny kawałek zieleni, to prawdziwy skarb podczas dni takich ja te. Dzięki możliwości wyjścia na zewnątrz i korzystania ze świeżego powietrza, odpoczynek po pracy lub słodkie weekendowe lenistwo przebiega zupełnie inaczej. Witamina D dostarczana w tak obfitych dawkach dzięki promieniom słonecznym, to lek na problemy z kośćcem. Aby utrzymywać właściwie działającą całą gospodarkę wapniowo-fosforową na najwyższym poziomie, warto przebywać na naturalnym słońcu przynajmniej godzinę dziennie.
 

Zarówno na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim (usytuowanym niedaleko Warszawy), jak również na Osiedlu Kwiaty Polskie w Piasecznie, mieszkańcy lokali bogate o balkony mogą pochwalić się bardzo uroczym widokiem. Niektórzy posiadają widok na park, podczas gdy reszta może cieszyć się możliwością spoglądania na pobliski las.

Kwieciste cztery ściany - mieszkania pod Warszawą

Bez w doniczce- tekst blogowy - AS BUD-PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/127437864430194592/

Zapraszając wiosnę do naszego nowego mieszkania, warto dokładnie przemyśleć, jakie chcemy, aby przyniosła ze sobą atrybuty. Dzięki nieograniczonej możliwości na dobór kwiatów, najlepiej wybrać te, które stanowią jedyny i niepowtarzalny symbol maja oraz czerwca. Wszystkich lokatorów mieszkań pod Warszawą, osiedla Kwiaty Polskie oraz naszych czytelników namawiamy zatem do częstego zaopatrywania się w cięte bzy, dziko rosnące, piękne narcyze i delikatne konwalie. Wspomniane kwiaty, których możliwości do kupienia pojawia się obecnie bardzo dużo, najlepiej prezentują się w dużej ilości. Jako upominek dla nowych lokatorów, warto zakupić kilka wazonów większej i mniejszej wielkości.


Wszystkie cięte kwiaty, pomimo swojej świeżości, warto uzupełnić kilkoma kolorowymi zamiennikami doniczkowymi. W tę szczególną porę roku polecamy zasadzić kolorowe bratki, hiacynty, żonkile i krokusy zarówno na balkonie, jak również w mieszkaniu.


Jeśli posiadasz działkę pod miastem, gorąco namawiamy do zaopatrywania się w te dary natury, właśnie stamtąd! Zaproście te wszystkie atrybuty do swojego mieszkania!

 

 

Mieszkańcy Osiedla Platinum oraz Kwiatów Polskich życzą wszystkim dużo ciepła, samych słonecznych chwil i dużo uśmiechu w te, jak dotąd gorące wiosenne dni oraz zapraszają do odwiedzin osiedli mieszkalnych warszawskiego dewelopera AS-BUD PROF i kontaktu!