Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Urządź mieszkanie na Święta - ozdoby i dodatki, które zachwycą całą rodzinę

« Przejdź do listy postów

Boże Narodzenie to wyjątkowo piękne i rodzinne Święta, na które czeka się z niecierpliwością przez cały rok. To czas radości i spokoju oraz spotkań z najbliższymi. Jednak trudno wyobrazić sobie ten magiczny okres bez przygotowywania pięknych ozdób, które tworzą wyjątkowo magiczny klimat. Bez względu na to czy właśnie kupiłeś nowe mieszkanie od dewelopera, czy  je wynajmujesz, z pewnością marzysz o tym, aby Twoje dekoracje świąteczne zachwyciły wszystkich gości. Poniżej przekażemy Ci kilka prostych wskazówek, które Ci to ułatwią.  

Jak ozdobić mieszkanie na Boże Narodzenie?

aranżacja mieszkania - Grodzisk Mazowiecki - deweloper Warszawa

Dekorowanie powinniśmy z pewnością rozpocząć od wyboru stylu i kolorystyki, w jakiej chcemy urządzić wnętrze. Nagromadzenie niepasujących do siebie ozdób nie pomoże, a zamiast upiększyć mieszkanie sprawi, że aranżacja będzie wyglądać komicznie i bez gustu. Wygląd choinki i ozdób powinien być spójny.

Co roku w sklepach panuje moda na inne kolory dekoracji, jednak szukając inspiracji, warto sięgnąć po tradycyjne barwy kojarzone ze Świętami: biel, zieleń i czerwień, które od lat sprawdzają się w bożonarodzeniowej scenerii. Choinka w tych odcieniach powinna pasować do każdego wnętrza. Wybierając dodatki, trudno wyobrazić sobie świąteczne mieszkanie bez aniołów i gwiazd, symboli Dobrej Nowiny.

Niezastąpione okażą się również łańcuchy, wstążki i kokardki. Czerwone dodatki, np. skarpety Świętego Mikołaja, poduszki czy podkładki pod talerze dopełnią całość wystroju. Nie możemy zapomnieć również o oknach i drzwiach. Szyby możemy ozdobić sztucznym śniegiem lub kolorowymi naklejkami, a drzwi najlepiej udekoruje wieniec świąteczny.

Świąteczne ozdoby w wersji DIY – Twoje mieszkanie i Święta

mieszkania stan deweloperski - Grodzisk Mazowiecki i Warszawa

Dominuje przekonanie, że aby nasze mieszkanie w Święta wyglądało zjawiskowo, trzeba wydać fortunę na dekoracje i dodatki. W rzeczywistości wystarczy odrobina kreatywności, aby świąteczne ozdoby wypełniły nasze mieszkanie. Własnoręcznie robione dekoracje będą nie tylko tańsze ale i oryginalne.

Dekoracje możemy wykonać praktycznie ze wszystkiego, co mamy pod ręką: papier, szyszki, świerk, suszone owoce, orzechy itd. Wykonywanie ich może okazać się wspaniałą zabawą, a zaangażowanie do niej najbliższych, może pogłębić więzi i poprawić relacje rodzinne. Nie możemy również zpomnieć o domowych pierniczkach, których zapach będzie unosił się po cały mieszkaniu. Udekorowane i zawieszone na choince wypieki zachwycą wszystkich wyglądem i smakiem.

Nieważne, czy wybierzemy klasyczne czy nowoczesne dodatki, w Święta najważniejsze jest abyśmy w domu czuli się dobrze. Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowiecki posiada atrakcyjne oferty mieszkań. Skontaktuj się z nami, a może już za rok spędzisz Święta w swoich wymarzonych czterech kątach.