Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Trapez – nowy biurowiec w Grodzisku Mazowieckim

« Przejdź do listy postów

budynek usługowy Trapez - nowa inwestycja developera - Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy developerem, który wciąż chce poszerzać swoją ofertę. Tworząc nowe inwestycje, dajemy wiele możliwości naszym Klientom – zakup mieszkania w atrakcyjnej cenie lub zlokalizowanie siedziby firmy w atrakcyjnym biurowcu. Właśnie rozpoczynamy budowę budynku usługowo-handlowego Trapez w Grodzisku Mazowieckim. Planowane zakończenie inwestycji to już IV kwartał 2017 roku. Zobacz, jak możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy! 

Grodzisk Mazowiecki – atrakcyjniejszy od Warszawy?

biurowiec Trapez w Grodzisku Mazowieckim - nowa inwestycja developera

Wynajmujesz biuro w Warszawie, a chciałbyś obniżyć koszty? Poznaj możliwości, które daje Ci Grodzisk Mazowiecki, z którego w zaledwie 30 minut można dojechać do stolicy.
 

Nasz biurowiec Trapez posiada na parterze i pierwszym piętrze przestrzeń przeznaczoną dla sklepów. Dwie kondygnacje połączone atrakcyjnym holem tworzą nowoczesną galerię handlową. Piętro drugie i trzecie to idealne miejsce na biura. Dzięki temu możesz posiadać atrakcyjną przestrzeń firmową usytuowaną w nowoczesnym biurowcu.

mapa lokalizacji Biurowiec Trapez w Grodzisku Mazowieckim

Budynek usługowo-handlowy Trapez usytuowany jest w części Grodziska Mazowieckiego, która przechodzi rewitalizację. Jej zakończenie planowane jest na 2018 rok, kiedy to ulica Żydowska i Towarowa zyskają nowe ścieżki rowerowe, kanalizację deszczową i ściekową oraz oświetlenie.
 

Trapez znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia na stację PKP, na której dziennie zatrzymuje się wiele pociągów, w tym te kursujące na trasie Łódź-Warszawa. Dzięki temu obok naszego biurowca będzie panował ciągły ruch pieszy. Potwierdza to jedynie atrakcyjność tej przestrzeni komercyjnej, podobnie jak bliskość nowoczesnego osiedla mieszkalnego – Osiedla Platinum, które również jest naszą inwestycją.
 

Jeżeli posiadasz już biuro w Warszawie, a chcesz poszerzyć swoją działalność o nową filię – doskonale trafiłeś. Grodzisk Mazowiecki to miejsce, gdzie mieszka coraz więcej osób pracujących w Warszawie. Decydując się na siedzibę w Grodzisku, możesz więc poszerzyć swoją grupę stałych klientów.
 

Co wyróżnia biurowiec Trapez? - nowa inwestycja Grodzisk Mazowiecki

Jak już wcześniej wspominaliśmy nasz budynek usługowo-handlowy usytuowany jest w kluczowym miejscu Grodzisk Mazowieckiego. Sąsiedztwo stacji PKP, dużego osiedla mieszkalnego oraz (już wkrótce) kilkupiętrowego parkingu sprawia, że użytkownicy bez problemu tu dotrą i chętnie będą wracać.
 

Podczas budowy wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie, co decyduje o wysokojakościowym wykończeniu oraz komfortowych dla najemców rozwiązaniach. W budynku dostępne będzie WI-FI, przestronna winda, automatyczne drzwi wejściowe oraz monitoring. Atrakcyjność budynku zwiększa również szklana fasada, która decyduje o nowoczesnym designie biurowca.
 

Daj szansę rozwinąć skrzydła swojej firmie z naszym biurowcem Trapez. Grodzisk Mazowiecki czeka właśnie na Ciebie!