Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Święta wielkanocne w Twoim nowym mieszkaniu

« Przejdź do listy postów

Pierwsze Święta w nowym mieszkaniu to wyjątkowy (choć nie bezproblemowy) czas... Dokładasz wszelkich starań, aby wszystko wypadło perfekcyjnie, a jednocześnie czujesz obawę przed przygotowaniami i organizacją przyjęcia w zupełnie innym niż wcześniej otoczeniu? Zasięgnij naszej rady, jako developer z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak zaplanować i zaaranżować Święta w mieszkaniu, do którego niedawno się wprowadziłeś.

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w nowym mieszkaniu

wielkanocna dekoracja mieszkania - blog Developera budowlanego

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 488499890812846039/

Remont jeszcze nie w pełni skończony, a Ciebie ogarnia świąteczna gorączka. Nie martw się, jeżeli tylko wszystko odpowiednio rozplanujesz, uroczystość wypadnie idealnie. Dążenie do „perfekcji” musi być jednak pozbawione przekonania, że „na pewno coś nie wyjdzie”.
 

Pomyśl o swoim nowym mieszkaniu, jak o przestrzeni, która z całą pewnością ułatwi Ci przygotowania do Świąt. Jeżeli masz kilka pokojów, planowanie rozpocznij od podjęcia decyzji, w którym z nich przyjmiesz gości lub zjesz rodzinny obiad. Drzwi do pozostałych pokojów mogą zostać zamknięte, więc nie musisz się martwić o ostateczne wykończenie oraz doskonałą aranżację wszystkich pomieszczeń. Ponadto na drzwiach wewnętrznych możesz umieścić wielkanocne stroiki, które wzbogacą wnętrze Twojego nowego mieszkania. Sercem każdych „czterech ścian” jest salon i to zapewne w nim wraz ze swoją rodziną spędzisz najwięcej czasu podczas Świąt. Zadaj więc o panujący w nim nastrój i to na tym głównie się skup.
 

Jeżeli masz salon połączony z aneksem kuchennym, tak jak w lokalach dostępnych na naszym Osiedlu Platinum, podczas poobiednich porządków oraz przygotowywania deseru będziesz mógł brać czynny udział w rozmowach toczących się przy stole. W przypadku takiego rozkładu mieszkania, masz również większe możliwości zastosowania elementów świątecznych dekoracji. Na przykład blat kuchenny może posłużyć Ci jako miejsce, na którym postawisz kwiaty lub dekoracyjną doniczkę z owsem. Drzwi lodówki i okno kuchenne także doskonale nadają się, jako miejsce na usytuowanie ozdób okolicznościowych.

Doskonała lokalizacja osiedla a spędzanie wolnego czasu

wielkanocna dekoracja mieszkania - blog Developera

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 504825439457622658/

Zdecydowałeś się na zakup mieszkania na osiedlu usytuowanym w bardzo dogodnej lokalizacji? Doskonale – po obiedzie wielkanocnym będziesz mógł zaprosić swoich gości na spacer. Mieszkańcy Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim mają właśnie taką możliwość. W pobliżu naszej inwestycji znajduje się piękny Park Skarbków znany w całym województwie.
 

Podobnie okolica Osiedla Kwiaty Polskie usytuowanego w Piasecznie jest bardzo malownicza i również sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.
 

Jeżeli więc i Twoje mieszkania znajduje się blisko parku lub ścieżek spacerowych, skorzystaj z nich również podczas Świąt. Goście, którzy po śniadaniu lub obiedzie przejdą się na spacer, w lepszych humorach wrócą do stołu i chętniej skosztują słodkich przyskamów.Zrelaksuj się i spokojnie postępuj według planu, a sprawisz, że pierwsze Święta Wielkiej Nocy, które spędzisz w swoim nowym mieszkaniu, będą niezapomniane.