Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Spędź Nowy Rok w Piasecznie

« Przejdź do listy postów

Jeśli zatem planujesz spędzić cały nadchodzący Nowy Rok w innym miejscu, serdecznie zapraszamy do przeprowadzki do Piaseczna i zakupu nowych mieszkań u developera AS BUD-PROF na osiedlu Kwiaty Polskie właśnie teraz!

Piaseczno – Twoje nowe miejsce do zamieszkania

Dla każdego, kogo nieco bardziej niż do tej pory przytłacza pęd stolicy oraz gwar większego miasta, przeprowadzka do mniejszej miejscowości powinna gwarantować upragniony oddech. Dzięki bardzo bliskiej odległości od Warszawy, dostęp do każdego większego centrum handlowego, czy sklepu, nie powinien sprawiać żadnych kłopotów. Szczególnie w grudniu, marzymy o bajkowym przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia i radośniejszego wkroczenia w Nowy Rok. Takie wrażenie może zapewnić na przykład decyzja o zamieszkaniu w miasteczku niedaleko Warszawy, gdzie czas, szczególnie w trakcie świąt, płynie o wiele wolniej i spokojniej. Idealnym miejscem do tego, by stworzyć swoje nowe miejsce do zamieszkania dla całej rodziny jest urokliwe Piaseczno, oddalone od Warszawy o niecałe 30 km.

Rok 2017 rokiem nowych postanowień!

Prognozy zakupów mieszkań na zbliżający się wielkimi krokami Nowy Rok są bardzo obiecujące. Wszyscy specjaliści GUS zgodnie twierdzą, że jakość nowych budynków, a co za tym idzie lokali mieszkalnych już od zeszłego roku pozostaje utrzymana na bardzo wysokim poziomie, a większość kupujących nie ma nowo nabytym lokalom nic do zarzucenia. Dodatkowo, dzięki utrzymującej się niskiej stopie procentowej, możemy być pewni, że wartość kredytów hipotecznych w nadchodzącym roku nie zwiększy się drastycznie, a co za tym idzie osoby prywatne i inwestorzy będą mogli pozwolić sobie na zakup swojego „M”. Dodatkowo, już od 2 stycznia zostaną odblokowane środki przeznaczone na program Mieszkanie dla Młodych, na skutek czego wszyscy Ci, którzy dopiero stoją przed decyzją poszukiwania swojego pierwszego mieszkania, będą mogli sięgnąć po pomoc w dofinansowaniu pobranego kredytu.

Otoczenie przy zakupie nowego mieszkania okazuje się ważne

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/317292736231317382/

Ze statystyk, prezentujących procent miejsc zakupów mieszkań od 2015 do końca 2016 roku wynika, że obok doskonałych funkcjonalności samego lokalu, bardzo ważnym elementem w badanym kryterium doboru nowego mieszkania staje się również przyjazna okolica. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się zatem nowe osiedla na obrzeżach miasta i mniejsze miejscowości na przedmieściach stolicy, niż na przykład mieszkania w starym budownictwie w centrum miasta. Dla świeżych nabywców wciąż bardzo ważny jest bliski dojazd do centrum, ale równie mocno obecność kawałka zieleni lub nawet niewielkiego zbiornika wodnego.

 


Developer AS BUD-PROF serdecznie poleca zapoznanie się z ofertą mieszkań również na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim, a także dostępnością lokali użytkowych w kompleksie Trapez w Piasecznie. Jeśli stoisz przed podjęciem decyzji o zakupie nowych mieszkań, nie zapomnij o wolnych lokalach mieszkalnych na osiedlu Kwiaty Polskie w Piasecznie i możliwości zakupu swojego własnego "M" w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym w Łodzi, pod nazwą Nova Lipova.

 

Niech nadchodzący Nowy Rok będzie zatem czasem, który upłynie Wam pod hasłem wyboru koloru ścian, aranżacji salonu, dopasowania oświetlenia, a co najważniejsze spotkań w gronie najbliższych w Twoim własnym, nowym mieszkaniu!