Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Rusza nowa inwestycja w Łodzi!

« Przejdź do listy postów

Nova Lipova - osiedle mieszkaniowe w Łodzi - oferta Developera

AS BUD-PROF – warszawski developer już niebawem rozpoczyna budowę nowej inwestycji, tym razem w Łodzi. Na swoim koncie mamy już atrakcyjnie kompleksy mieszkaniowe usytuowane w Grodzisku Mazowieckim (Osiedle Platinum) oraz osiedle Kwiaty Polskie w Piasecznie. Dwa wspomniane kompleksy stanowią bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania zarówno dla młodych ludzi, jak również dla dużych rodzin z dziećmi. Szybki dojazd do Warszawy, to jeden z walorów mieszkania w mniejszym mieście, sąsiadującym ze stolicą. Czas przeznaczona na dotarcie do tego miasta jest porównywalna z czasem przeznaczonym na przejazd z jej jednej części na drugą. Szczególnie rano, kiedy tworzą się największe korki i wszyscy spieszą się do pracy, dojazd z miasta nieopodal będzie prawdopodobnie szybszy, niż przemieszczanie się z jednego końca miasta na drugi. Zarówno Piaseczno, jak i Grodzisk Mazowiecki stały się doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób pracujących w Warszawie, które szukały alternatywy na spokojne życie prywatne.

Nova Lipova osiedle mieszkaniowe w Łodzi – inwestycja developera

nowa inwestycja developera - osiedle w Łodzi

Dzięki wcześniejszym doświadczeniom związanym z naszymi doświadczeniami, mogliśmy przygotować się na budowę kolejnego osiedla – tym razem w większym mieście. Łódź jest największym centrum sąsiadującym z Warszawą. Dzięki otwarciu odcinka autostrady, połączenie komunikacyjne pomiędzy tymi dwoma miastami przebiega bez problemu. Liczne wjazdy na autostradę wytyczone niemal z każdej dzielnicy Łodzi, to prawdziwy komfort dla osób pracujących w Warszawie.

 

Nowe osiedle, które już niedługo zostanie wybudowane w Łodzi, nosi nazwę „Nova Lipova” i będzie usytuowane w dzielnicy Polesie w zachodniej części miasta. To bardzo wygodna lokalizacja, znajdująca się w bliskiej odległości od centrum. Jest to również bardzo dobrze skomunikowana dzielnica z pozostałą częścią miasta.

 

Jeśli jesteście gotowi na przeprowadzkę, mieszkacie w Warszawie i wolelibyście wyprowadzić się gdzieś dalej, albo jesteście rodzimymi łodzianinami, którzy pragną zmiany swojego otoczenia – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkaniową osiedla Nova Lipova, która pojawi się już wkrótce na naszej stronie internetowej.


Developer zaprasza do Łodzi!

taras na osiedlu Nowa Lipova w Łodzi - oferta developera