Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Promocja Osiedla Platinum!

« Przejdź do listy postów

Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim, to wyjątkowe miejsce usytuowane w urokliwej okolicy pod Warszawą. Nasze osiedle jest bezpiecznym azylem do zamieszkania dla młodych małżeństw, rodzin z dziećmi czy singli, którzy cenią sobie spokój oraz miłą atmosferę. Osiedle Platinum, to jedna z kilku inwestycji dewelopera AS-BUD PROF. Posiada bardzo wygodne usytuowanie oraz dogodną lokalizację w Grodzisku. Niemal wszystkie z umieszczonych tam mieszkań posiada balkony oraz zróżnicowane powierzchnie.

Niższa cena, dobra jakość, elegancja - mieszkania pod Warszawą - Grodzisk Mazowiecki

mieszkania Grodzisk Mazowiecki - Osiedle Platinum

Ze względu na bardzo duże zainteresowania mieszkaniami pod Warszawą, Osiedle Platinum zdecydowało się na specjalną obniżkę cen wybranych lokali. Wyprzedaży podlegało sześć mieszkań, jednak dzięki widocznemu zaangażowaniu i popularności, nasza oferta została zmniejszona do pięciu lokali. Promocją zostały objęte mieszkania na parterze oraz na drugim piętrze. Wśród wyróżnionych znajdują się zarówno mniejsze, o metrażu 38,67 m2, jak i nieco większe, które sięgają nawet 75,53 m2. Każde z dostępnych lokali mieszkalnych na Osiedlu Platinum posiada wyjątkowe usytuowanie oraz rozkład. Dostępne na stronie osiedleplatinum.pl plany promocyjnych mieszkań przedstawiają bardzo wygodne rozmieszczenie.

Większość dostępnych mieszkań posiada balkony oraz wygodny salon połączony z aneksem kuchennym. Okna wybranych lokali są skierowane na stronę południową oraz zachodnią, północno-zachodnią, wschodnią, południowo-zachodnią a także północno-wschodnią. Taki rozkład stanowi jedne z najlepszych opcji warunkujących doskonałe samopoczucie domowników. Oryginalny kształt, co więcej, pozwala na większe poczucie unikalności i wrażenia przebywania w domku jednorodzinnym, a nie bloku czy apartamentowcu.

Każda z cen mieszkań została obniżona nawet o ponad 200 zł, co przy całej kwocie za mieszkanie stanowi naprawdę dużą różnice. Tak specjalnie przygotowana oferta

Grodzisk Mazowiecki - mieszkania pod Warszawą

promocja mieszkań w Grodzisku Mazowieckim - Osiedle Platinum

KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTĘ MIESZKAŃ W PROMOCJI

Zakup mieszkania w Grodzisku Mazowieckim jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój oraz obcowanie bliżej natury. Wiadomym jest, że żyjąc w cichej okolicy zdecydowanie łatwiej odpocząć i nabrać sił na nowe wyzwania otaczającego nas świata.

 

Dla osób, które uczą się lub pracują w Warszawie bardzo często łatwiej dostać się się do centrum stolicy, mieszkając na jej obrzeżach, niż w przypadku osób z samego miasta. Warto pamiętać, że dojazd z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy jest łatwy i zajmuje mało czasu.Odwiedź stronę osiedleplatinum.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań objętych wyjątkową promocją! Przekonaj się, jak życie pod Warszawą może wpłynąć na Twoje lepsze samopoczucie.