Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Promocja mieszkań w Grodzisku Mazowieckim

« Przejdź do listy postów

Tworząc ofertę promocyjną mieszkań na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim, staraliśmy się tak wytypować lokale, aby z tej nadarzającej się okazji mógł skorzystać każdy. Osobom zainteresowanym mieszkaniem pod Warszawą proponujemy obniżkę cen na lokale jedno, dwu oraz trzypokojowe.
 

Ten artykuł poświęcimy inspiracjom aranżacyjnym, dzięki którym każde mieszkanie nabierze wyrazu i stanie się istnym rajem dla swoich lokatorów.

Kawalerka na Osiedlu Platinum – mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - jednopokojowe

Kliknij i zobacz mieszkanie

Jako doświadczony developer, wiemy że w ofercie nowych inwestycji nie może zabraknąć mieszkań jednopokojowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób samotnych lub młodych małżeństw marzących o życiu „na swoim”.
 

Mieszkanie M108 usytuowane jest na parterze grodziskiego Osiedla Platinum. Posiada salon połączony z aneksem kuchennym, dzięki czemu można bardzo funkcjonalnie a zarazem ładnie je zaaranżować. Jednym z pomysłów jest połączenie tych dwóch teoretycznie odrębnych przestrzeni na zasadzie kontrastu. Na przykład aneks kuchenny wykonać w tonacji białej lub szarej, a ściany pokoju pomalować na wyrazistą barwę (fiolet, soczystą zieleń czy odcienie czerwieni). Takie rozwiązanie sprawi, że mieszkanie nabierze głębi, a salon będzie wydawał się większy.
 

Prostokątna łazienka sprzyja również wyposażeniu jej w wannę lub w prysznic. Najdłuższą ścianę przedpokoju można natomiast zabudować jako szafę, tym samym na małej przestrzeni, tworząc modną garderobę.

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe – Grodzisk Mazowiecki

mieszkania dwupokojowe Grodzisk Mazowiecki

Kliknij i zobacz mieszkanie

M116 jest to lokal usytuowany na drugim piętrze Osiedla Platinum. Mieszkanie to posiada dwa przestronne pokoje oraz duży balkon. Prostokątny kształt pokojów sprawia, że z całej przestrzeni można wygodnie korzystać. Taki rozkład sprzyja dogodnemu umeblowaniu mieszkania. Wspaniałym rozwiązaniem jest połączenie salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem. Dzięki temu, gdy organizujesz przyjęcia możesz jednocześnie przyrządzać kolejne potrawy i mieć stały kontakt z gośćmi. Ponadto jeżeli któraś z odwiedzających Cię osób pali papierosy, nie musi wychodzić na dwór, wystarczy że skorzysta z tarasu.  

Ciekawy rozkład mieszkania trzypokojowego – Osiedle Platinum

mieszkanie trzypokojowe - mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Kliknij i zobacz mieszkanie

Mieszkanie M93 jest lokalem przestronnym o bardzo ciekawym rozkładzie. Jedna ze ścian pokoju, w którym pojawia się „skos” może posłużyć jako najważniejszy element dekoracyjny. Designerzy wnętrz polecają zamieszczenie na takich płaszczyznach fototapet lub wielu ramek ze zdjęciami usytuowanymi w nieregulowanym układzie.
 

Balkon to kolejny niewątpliwy plus tego mieszkania pod Warszawą. Duży przedpokój to natomiast rodzaj nowoczesnego holu z którego można dostać się do każdego pomieszczenia.

Należy pamiętać, że jedną z zalet naszych mieszkań w Grodzisku Mazowieckim jest ich usytuowanie w niewielkiej odległości od Warszawy. Stąd dojazd do stolicy zajmuje około 30 minut, zyskujecie natomiast spokój „za oknem” oraz piękne zielone otoczenie podczas weekendowych spacerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na Osiedlu Platinum!

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - Osiedle Platinum

Kliknij i zobacz promocje mieszkań na Osiedlu Platinum