Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Plusy garażu pod kompleksem mieszkaniowym

« Przejdź do listy postów

Mieszkając w bloku, możliwości na pozostawienie auta w bezpiecznym i zadaszonym miejscu nieopodal, pojawia się niewiele. Bardzo często jesteśmy zmuszani do zatrzymania się na mniejszych osiedlowych parkingach, które nie są strzeżone i nie mają odpowiednio dużo miejsca. Jeżeli nie garażujesz samochodu, nie masz możliwości zmniejszenia ryzyka kradzieży lub uszkodzenia mechanicznego pojazdu. Dodatkowo każdego dnia po pracy możesz spędzać dużo czasu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca parkingowego. Jako alternatywa na tę bolączkę pojawia się opcja wykupu miejsce parkingowego w innym miejscu. To z kolei bardzo często wiąże się z doliczeniem dodatkowych minut na dojście i uiszczenie niemałej okresowej kwoty. Obecnie, nowoczesne osiedla rynku pierwotnego posiadają tę wyjątkową okazję na wykupienie zadaszonego miejsca parkingowego blisko Twojego miejsca zamieszkania, a nawet w piwnicy pod całą powierzchnią budynku. Decydując się na zakup mieszkania na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim możesz również skorzystać z szerokiej oferty miejsc parkingowych w hali garażowej.

Zadaszony parking w pobliżu mieszkania

hala garażowa Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

Hala garażowa na Osiedlu Platinum

W związku z tym, że jesteśmy doświadczonym developerem w branży budowlanej, polecamy mieszkania na Osiedlu Platinum, gdzie dostępna jest duża hala garażowa. Jeżeli jednak wciąż nie jesteś przekonany do opcji zakupu mieszkania w kompleksie, w którym jest zadaszona przestrzeń garażowa, poznaj plusy takiego rozwiązania:

 

1. W porę taką, jak teraz, zaoszczędzisz dodatkowe minuty przeznaczone na odśnieżanie samochodu i skrobanie zamarzniętych szyb. Latem natomiast możesz tym sposobem uniknąć wsiadania do bardzo rozgrzanego pojazdu.
 

2. Z pewnością unikniesz częstszego mycia auta, bo podczas postoju nic go dodatkowo nie ubrudzi.
 

3. Wybierając zadaszony garaż, będziesz miał gwarancję, że żadne zniszczenie, zarysowanie, a co więcej, kradzież, nie zagrozi Twojemu samochodowi.
 

4. Zdecydowanie później pojawi się pierwsza oznaka korozji spowodowanej uszkodzeniem struktury lakieru niż gdybyś parkował na zewnątrz.


Pragniemy tylko dodać, że ta opcja nie jest jednak jedynym i uniwersalnym wyjściem posiadania miejsca, w którym chcesz zostawiać samochód. Decyzja o tym, co będzie dla Ciebie najwygodniejsze pozostaje całkowicie w Twoich rękach. Może pozostawienie samochodu na podwórku, czy ulicy pozwoli na większą wygodę, oszczędność czasu i funkcjonalność użytkowania auta?

Garaże na Osiedlu Kwiaty Polskie - mieszkania pod Warszawą

garaże - Kwiaty Polskie mieszkania pod Warszawą

Kliknij i poznaj ofertę garaży

Z dumą ogłaszamy, iż garaże na naszym wyjątkowym osiedlu Kwiaty Polskie w Piasecznie cieszą się ogromną popularnością. Świadczy o tym fakt ciągłego zmniejszania się liczby dostępnych miejsc. Pozostały nam już tylko 3 ostatnie kwatery! Bardzo dziękujemy za takie zaangażowanie i obdarzenie ogromnym zaufaniem. Pamiętajcie jednak, że ze względu na tak duże zainteresowanie, musimy się zastanowić i sprawiedliwie wybrać szczęśliwych zwycięzców na podstawie dosłanych zgłoszeń.

 

Zapraszamy!