Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Ozdób swoje mieszkanie…ścianami! Nietypowe rozwiązania i inspiracje

« Przejdź do listy postów

Urządzając nowe mieszkanie, staramy się tak dobierać meble i dodatki, tak aby nie tylko były odzwierciedleniem naszego gustu i nas samych, ale także, by cechowały się oryginalnością i nieoczywistym przeznaczeniem. Wpadając w szał zakupowy, często zapominamy jednak, że nie tylko meble tworzą wnętrze i mogą dodać mu nietuzinkowego charakteru. Niezwykle ważnym elementem jest także zadbanie o odpowiedni dobór okien, podłóg, czy kolorów ścian. Na tych ostatnich skupimy się w poniższym artykule.

Panele 3D w mieszkaniu świetną alternatywą dla tapet

Coraz popularniejszym motywem wykorzystywanym do dekoracji pomieszczeń są panele ścienne 3D. Choć początkowo spotkać można je było głównie w hotelach i restauracjach, to obecnie świetnie dopełniają aranżacje mieszkań, dodając im unikalnego charakteru. Charakterystyczną cechą paneli 3D jest ich dynamika. Wynika to z geometrycznych kształtów, w jakich występują oraz z efektu trójwymiarowości, jaki tworzą. Jest to wdzięczny materiał dekoracyjny, który można wykorzystać na kilka sposobów. Ułożone na fragmencie ściany w pastelowych odcieniach będą świetnym dopełnieniem wnętrza, natomiast wyłożone na całej ścianie panele 3D imitujące drewnianą mozaikę będą świetnym wyjściem do stworzenia wyrazistego i nowoczesnego wnętrza salonu.

Łącz ze sobą nieoczywiste materiały i dodaj mieszkaniu charakteru!

aranżacja mieszkania - oferta dewelopera - Grodzisk Mazowiecki

Remont mieszkania kupionego w stanie deweloperskim bez wątpienia pozwala puścić wodze fantazji i przygotować nietuzinkowe aranżacje. Szczególnie duże pole możliwości do wprowadzenia w życie przygotowanych planów mają ci z Was, którzy zdecydowali się postawić na nowoczesność, zahaczającą niekiedy nawet o ekstrawagancję. W realizacji takich nieszablonowych projektów, oprócz opisanych wyżej paneli 3D, w mieszkaniach sprawdzą się także wykonane z nowoczesnego betonu wstawki lub drewniane elementy nawiązujące do popularnej pod koniec minionego wieku, a przez wielu nielubianej… boazerii. Oczywiście współczesne boazerie nie przypominają swoim wyglądem swoich starszych sióstr, są wręcz ich dokładnym przeciwieństwem. Wykonane z wysokiej jakości drewna potrafią wprawić w osłupienie niejednego gościa, a domownikom pozwalają cieszyć się z przytulnym wnętrzem.

 

Aby móc wprowadzić swoje architektoniczno–projektowe plany w życie, warto przede wszystkim zastanowić się nad wyborem odpowiedniej lokalizacji do zakupu mieszkania. Deweloper z Grodziska Mazowieckiego, którego osiedle położone jest w zielonej, spokojnej okolicy pozwoli wam cieszyć się spełnionymi marzeniami w przyjaznym otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!