Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Odmień pokój swojego dziecka na lato

« Przejdź do listy postów

Pamiętasz dokładnie, co składało się na długie rozmowy dotyczące wystroju pokoju? Czerwiec to doskonały miesiąc, w trakcie którego powinniśmy zacząć sobie je przypominać i zastanawiać się nad nowymi elementami, które będą miały na celu odświeżenie aranżacji pokoju Twojego dziecka.

Kolory tapet lub ścian

pokój dziecka - developer - mieszkania pod Warszawą

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 52917364349922276/

Jeśli zdecydujesz się tylko (albo aż) na odświeżenie koloru ścian w pokoju Twojego dziecka na wakacje, warto zaopatrzyć się w nieco lżejsze odcienie, które nadadzą wnętrzu więcej letniej lekkości. Jeśli dotychczasowe kolory są utrzymane w mocniejszych i bardziej stanowczych odcieniach, rozświetl je o jeden lub dwa tony.


Doskonałym rozwiązaniem będą także całkowicie białe, ostatnio wyjątkowo modne ściany, które dodatkowo odbiją promienie słoneczne i napełnią pomieszczenie światłem. Jeśli ufasz tapetom bardziej niż samej farbie, zmień je na jednokolorowe albo w zależności od upodobań mieszkańców, spokojniejsze motywy komponujące się z aurą za oknem.

Meble i dodatki

aranżacja pokoju dziecięcego w nowym mieszkaniu - developer

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 567875834244486943/

Jeśli nie chcesz większych rewolucji w aranżacji pokoju dla dziecka, namawiamy do wymiany jakiegoś jednego elementu, na przykład samego biurka, krzesła, fotelu, łóżka albo pomysł na zakup nowej szafy. W mniej inwazyjnej reorganizacje letniego wnętrza pokoju, cuda zdziałać mogą nawet najdrobniejsze szczegóły. Twoja córka pewnie marzy o większym biurku, które pozwoli jej na zgromadzenie większej ilości książek, swobodnego użytkowania z komputera. Syn z pewnością ucieszy się z regału obfitującego w większą ilość półek na płyty lub gry.

Przeprowadzka

Na każdym etapie edukacji i rozwoju pojawia się potrzeba większej ilości miejsca na przechowywanie swoich rzeczy. Aby dodać naszym najmłodszym mieszkańcom nieco więcej swobody, warto zastanowić się nad tym, czy może dobrym rozwiązaniem nie będzie zamiana pokoju dla dziecka z Twoją nieco większą sypialnią lub gabinetem tak, by dać mu możliwość większej swobody i intymności.

 

Jeśli nie masz pomysłu na remont, zmianę aranżacji pokojów i mieszkania, a wiesz, że lato to Twój czas na zmianę, pomyśl o zakupie nowego, na przykład na rynku pierwotnym. Jeśli dodatkowo zmęczył Cię upał, zimno, wiatr lub zbyt ulewne deszcze w samej Warszawie, zapraszamy do mniejszych miejscowości nieopodal. Piaseczno lub Grodzisk Mazowiecki zapewniają doskonały dojazd do centrum, więcej spokoju oraz kojącą dla oczu i ducha – zieleń blisko proponowanych przez nas osiedli.  

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą!