Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Obalamy mity na temat mieszkań kupowanych od developera

« Przejdź do listy postów

Kupno mieszkania to poważna inwestycja, na temat której nie podejmuje się decyzji z dnia na dzień. Wiele osób planujących zakup mieszkania staje przed wyborem – skorzystać z oferty developera i otrzymać w pełni „nowe cztery ściany”, czy odkupić lokum od wcześniejszego właściciela. W związku z tym, że jesteśmy specjalistami w branży budowlanej postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości, prezentując kilka najczęściej powtarzanych prawd i mitów dotyczących developerów i ich oferty.

Mit pierwszy: Developer dba o zysk nie o ludzi

Niektóre firmy zajmujące się nieruchomościami wiele lat temu zapracowały na tę opinię dla pozostałych przedsiębiorców z branży. Dziś możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć - to fałsz! Bycie developerem to nie tylko zawód, ale i pasja. Wiemy to na swoim przykładzie. Firma AS BUD-PROF posiada wieloletnie doświadczenie i przez ten czas zyskała miano renomowanego partnera na rynku nieruchomościami.

Bycie developerem opiera się na stworzeniu od podstaw czegoś, co w przyszłości stanie się dla setek ludzi prawdziwym domem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego tworzymy budynki najwyższej jakości, dbając o wszelkie standardy i normy. Jednocześnie doradzamy, które mieszkanie wybrać oraz w razie potrzeby, z jakiego kredytu skorzystać.

Mit drugi: Nowe wcale nie oznacza lepsze

mieszkania pod Warszawą - nowe inwestycje mieszkaniowe

To nieprawda – oczywiście jeżeli chodzi o branżę budowlaną! Nowo wybudowane mieszkania przed udostępnieniem lokatorom muszą przejść wiele kontroli, które szczegółowo weryfikują zarówno elementy konstrukcyjne budynku jak i wykończenia. Oceniają także bezpieczeństwo mieszkańców. My na przykład po wybudowaniu Osiedla Platnium w Grodzisku Mazowieckim zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie przez straż pożarną na naszym osiedlu ćwiczeń. Dowiodły one, że budynki osiedla spełniają najwyższe wymogi, a czujniki reagujące na zadymienie i wysoką temperaturę funkcjonują prawidłowo. Dzięki temu możemy „spać spokojnie”, ponieważ wiemy, że nasi mieszkańcy są bezpieczni.
 

Nowe mieszkania budowane są w najwyższych technologiach. Osoby, które kupują takie lokale nie muszą myśleć o remoncie ani wymianie instalacji. Prawdopodobieństwo, że spotka Cię awaria w nowym mieszkaniu jest o wiele większa niż w mieszkaniu wieloletnim. W wielu przypadkach developer udziela gwarancji nie tylko na kwestie związane z instalacją i konstrukcją budynku ale również na wygląd klatki schodowej czy ocieplenie dachu.

Mit trzeci: Do nowego mieszkania wcale tak szybko nie można się wprowadzić

Kierując się tą myślą, wiele osób jest przekonanych, że remont w nowym i w wieloletnim mieszkaniu wiąże się z takim samym terminem realizacji. Musimy temu zaprzeczyć. Remont w mieszkaniu ulokowanym w dopiero co wybudowanym budynku jest o wiele szybszy. Przede wszystkim ekipa tam wkraczająca nie musi martwić się o wystawianie mebli lub usuwanie nierówności na ścianach. Rozpoczyna prace zupełnie od zera, dzięki czemu są one realizowane sprawnie. Remont w nowym mieszkaniu wiąże się wyłącznie z kwestią aranżacyjną, osoby odpowiedzialne za wykonanie prac nie muszą martwić się o modernizację instalacji lub równanie ścian i podłóg. 

Mit czwarty: Kiedy rozmawiasz z developerem - „miej się na baczności”

developer Warszawa - nowe inwestycje mieszkaniowe

Oto kolejny mit! Jeżeli decydujesz się na współpracę z developerem, który posiada wiele dobrych opinii oraz referencji od swoich klientów, nie musisz się niczego obawiać. Renomowany developer zapewnia Ci „produkt” (mieszkanie) najwyższej jakości, pomoc w finansowaniu oraz doradztwo w kwestii załatwienia wszelkich formalności. Firmy, które udostępniają kilka inwestycji naraz wielokrotnie po wywiadzie z klientem zainteresowanym kupnem konkretnego mieszkania, wskazują mu inną, bardziej dogodną, dla niego lokalizację. Dzięki doświadczeniu developera bez problemu zbliżasz się krok po kroku od podjęcia decyzji o kupnie mieszkania aż po odbiór kluczy.


Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem mieszkania pod Warszawą, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Budynki i osiedla, które oferujemy są wykonane w najwyższych technologiach oraz zgodnie ze wszelkimi normami. Developer AS BUD-PROF oferuje między innymi mieszkania w Piasecznie oraz w Grodzisku Mazowieckim.