Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Nowy Rok – czas na nowe mieszkanie

« Przejdź do listy postów

Noworoczne postanowienia to tradycja, z której niemal nikt nie rezygnuje. Z listy pod tytułem „od 1 stycznia” z reguł w grudniu pozostaje wyłącznie - „i znowu się nie udało”. Lepiej więc nie skupiaj się na małych rzeczach, w których wiesz, że nie wytrwasz. Podejmij jedną, ale za to ważną decyzję i wprowadź ją w życie. Jeżeli szukasz mieszkania, nie zwlekaj! Właśnie ten rok może należeć do Ciebie. Developer AS BUD-PROF przygotował obszerną ofertę mieszkań pod Warszawą.

Mieszkania Piaseczno – znajdź lokum pod Warszawą

Jeżeli pracujesz w Warszawie, ale nie chcesz przepłacać za mieszkanie, a do tego nie lubisz głośnej okolicy – zdecyduj się na lokal w pobliżu stolicy. Od wielu lat najpopularniejszym podwarszawskim kierunkiem jest Piaseczno. Developer AS BUD-PROF proponuje Osiedle Kwiaty Polskie. Jest to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który może stać się idealnym lokum zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych.  

Grodzisk Mazowiecki – mieszkaj pod Warszawą

Osiedle Platinum - mieszkania w Grodzisku Mazowieckim

W Grodzisku Mazowieckim oferujemy Osiedle Platinum. Jest to w pełni zakończona inwestycja. Osiedle składa się z budynków pod powierzchnią, których mieści się hala garażowa. Wewnątrz osiedla znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci, więc rodzice nie muszą obawiać się o rozrywkę oraz bezpieczeństwo swoich pociech. Nieopodal zlokalizowany jest również jeden z najpiękniejszych parków w gminie Grodzisk Mazowiecki – Park Skarbków. Jest to istny raj dla miłośników joggingu oraz osób kochających długie spacery.

Warto dodać, że Osiedle Platinum znajduje się bardzo blisko centrum Grodziska Mazowieckiego, więc weekendowe rozrywki – kino, shopping lub kolacja w restauracji są na wyciągnięcie ręki. Ponadto na stację kolejową, z której co kilkanaście minut odjeżdżają pociągi do Warszawy, każdy lokator Osiedla Platinum może dotrzeć w pięć minut. Ekran dźwiękochłonny chroni natomiast przed odgłosami pociągów. Dojazd do stolicy to kwestia trzydziestu minut, mieszkania w Grodzisku Mazowieckim to zatem doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pracują w Warszawie, a marzą o życiu w spokojnej okolicy.

Aranżacja mieszkania – pomysł na odświeżenie otoczenia

dekoracja mieszkania - developer poleca

Źródło: http://zszywka.pl

Jeżeli już masz mieszkanie, dla Ciebie również mamy propozycję noworoczną. Czy myślałeś kiedyś o sezonowej zmianie aranżacji swoich czterech kątów? Zbliża się karnawał, najmodniejszym kolorem tego sezonu będzie złoty – wprowadź tę barwę do swojego mieszkania i nadaj mu nowego wyrazu! Niezastąpionym motywem dekoracyjnym są maski, możesz je wykonać samodzielnie, wycinając z papieru.


Innym pomysłem jest zrobienie lampionów ze słoików. W prostokątnym kawałku papieru kolorowego powycinaj różne kształty, całość włóż do słoika i wstaw zapalony podgrzewacz. Takie detale doskonale prezentują się na stoliku lub na parapecie w salonie. Spróbuj, chwila pracy a olśniewający efekt – gwarantowany.
 


Jesteśmy renomowanym developerem, który zapewnia swoim klientom najwyższą jakość obsługi oraz doskonale wykończone mieszkania pod Warszawą. Proponujemy również profesjonalne doradztwo oraz wiele promocji – między innymi remont w cenie mieszkania. Zapraszamy do kontaktu.