Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Nowoczesny design Twojego mieszkania – salon w stylu glamour

« Przejdź do listy postów

Nie lubisz nudy, a tradycyjne rozwiązania nie są dla Ciebie? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na temat stylu glamour – czyli nowoczesnej interpretacji aranżacji wnętrza. Oferujemy mieszkania pod Warszawą, które doskonale nadają się do wdrożenia poniższych rozwiązań.
 

Glamour to styl, który budzi wiele kontrowersji – designerzy mówią, „albo się go kocha, albo nienawidzi i uznaje za kicz”. Przeczytaj rady developera i dowiedz się, czy jesteś gotowy odejść od standardów i wprowadzić do swojego otoczenia niepowtarzalne rozwiązania.  

Cechy stylu glamour – aranżacja nowych mieszkań

styl glamour - aranżacja wnętrz - mieszkania pod Warszawą

Źródło: Pinterest

Glamour, jest jednym z tych stylów aranżacji wnętrza, który najlepiej rozpoczynać „od zera” - czyli w nowym mieszkaniu. Kiedy wchodzisz do lokalu w stanie developerskim, możesz zaszaleć nie obawiając się, że reszta wystroju wnętrza na tym ucierpi. Styl glamour cechuje zastosowanie w aranżacji błyszczących elementów, na przykład kuli dyskotekowej w miejscu żyrandola. Ten typ wystroju lubi również kontrastowe zestawienia (zarówno kolorystyczne jak i stylowe). Możesz połączyć nowoczesne krzesła ze stołem w stylu wiktoriańskim.
 

Styl glamour jest doskonałym rozwiązaniem dla młodych osób, które lubią eksperymentować. Dzięki kontrastom możesz pogodzić zamiłowanie swojego partnera do tradycyjnych kształtów ze swoją fascynacją nowatorskimi rozwiązaniami.
 

Za pomocą prostych zabiegów „zrób to sam” możesz nadać swoim obecnym meblom styl glamour. Na przykład stylizować je na starsze lub pomalować na żywy kolor.

Dodatki glamour do nowych mieszkań

W tym stylu aranżacji wnętrza najważniejsze są dodatki. Złote, srebrne, różowe i błyszczące elementy to podstawa, bez której salon w Twoim nowym mieszkaniu nie będzie miał oryginalnego wyrazu... oczywiście zdaniem zwolenników stylu glamour. W związku z tym, wystarczy okleić ramkę na zdjęcie folią aluminiową, zmienić ramę lustra na podświetlaną w odcieniu różu lub obić starą pufę – błyszczącym złotym materiałem. 

Dlaczego warto pomyśleć o glamour przy aranżacji nowego mieszkania?

mieszkania pod Warszawą - developer - styl glamour

Źródło: Pinterest

Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta. Styl glamour wbrew pozorom jest tani. Większość dodatków możesz wykonać samodzielnie, a pomieszanie stylów pozwala na zaoszczędzenie niemałych kwot. Jest to szczególnie ważne w pierwszej fazie remontu nowego mieszkania. Posiadasz starą komodę po babci, a wcześniej kupiłeś już nowoczesny stół i krzesła? Nie szkodzi – takie zestawienie przy odrobinie „smaku” wnętrzarskiego i magicznej mocy błyszczących dodatków sprawi, że każdy kto przekroczy próg Twojego mieszkania będzie zachwycony.

 

Ważne jest również to, że ze stylu glamour można bardzo szybko przejść na nowoczesną aranżację. Wystarczy pozostawić ściany w soczystych kolorach, ujednolicić styl mebli oraz zrezygnować z połyskujących dodatków.

 

Oferowane przez nas mieszkania pod Warszawą
są doskonałym miejscem na wdrożenie stylu glamour. Przemyślane rozkłady mieszkań oraz połączenie salonu z aneksem kuchennym to po prostu idealne rozwiązanie dla miłośników nowatorskich rozwiązań. Zobacz, co nasza firma jako renomowany developer może Ci zaoferować!