Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Nowe mieszkania obok Warszawy (nie) tylko dla młodych

« Przejdź do listy postów

Wielu młodych ludzi jest zmęczonych wysokimi opłatami najmu oraz tempem życia w dużym mieście. Jest to motywacją do zastanowienia się nad tym, czy chcą tak dalej funkcjonować, a stąd już tylko jest o krok do podjęcia decyzji o zakupie nowego mieszkania poza granicami wielkiej metropolii.


Najlepiej, kiedy miejsce Twojego zamieszkania będzie znajdować się niedaleko Twojej pracy, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie centrum. Spokoju szukają jednak nie tylko zapracowani trzydziestolatkowie. Kolejną grupą, która z pewnością wymieniłaby swoje mieszkanie na „blokowisku” w zaciszne miejsce usytuowane nieopodal Warszawy.


Doskonałą odpowiedzią na wspomniane potrzeby jest przeprowadzka do jednego z miast, w których developer AS BUD-PROF posiada swoje nowe osiedla, w tym do Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego.

Chwila relaksu w mieszkaniu pod Warszawą dla zapracowanych trzydziestolatków

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - developer AS BUD-PROF

Fot. Pinterest

Kiedy przychodzi moment na zakup Twojego pierwszego własnego mieszkania, warto dokładnie przygotować się do podjęcia ostatecznej decyzji i dać sobie możliwość na świadome przebadanie rynku nieruchomości. Warto postawić na wygodę i funkcjonalność, a co za tym idzie, dokładnie zapoznać się z ofertą nowych mieszkań właśnie w tych miejscowościach, które znajdują się niedaleko większego miasta.
 

Każdy człowiek powinien posiadać miejsce, do którego wraca z wielką radością. Dlaczego więc nie uczynić takiego azylu z własnego mieszkania? Osoby, które posiadają własny samochód zaledwie w 30 minut mogą dojechać z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego. Czas dojazdu ze stolicy do tego urokliwego miasta, nieznacznie wydłuża się również w przypadku wybrania innego środka transportu – na przykład pociągu lub busa. A przecież często znacznie dłużej trwa przejazd z jednego końca Warszawy do jej centrum! Postaw na wybór mieszkania, w którym będziesz mógł się odpowiednio zrelaksować i wyciszyć.
 

Mieszkanie w mniejszym mieście nie musi wiązać się z przeprowadzką do domku jednorodzinnego. Jeśli nie chcesz decydować się na aż taką dużą zmianę swojego dotychczasowego stylu życia, nic straconego. Developer AS BUD-PROF oferuje wygodne i bardzo funkcjonalnie mieszkania usytuowane niedaleko Warszawy - w Piasecznie i Grodzisku Mazowieckim.

Spokojna okolica doskonała do zamieszkania również przez seniorów

promocja mieszkań pod Warszawą - developer

Mniejsza miejscowość łączy ludzi. Jej mieszkańcy mają większe poczucie wspólnoty, a tym samym są bardziej skorzy do nawiązywania długofalowych relacji. Osoby na emeryturze szukają dodatkowych kontaktów z sąsiadem, sprzedawcą w sklepie lub współtowarzyszem porannych spacerów po parku. Seniorzy mają o wiele więcej wolnego czasu zarówno na spełnianie swoich przyjemności, realizowanie pasji, jak również spotykanie się z najbliższymi, dlatego doskonale odnajdują się w społeczności, która bardzo dobrze się zna i darzy siebie wzajemnym zaufaniem.
 

Mniejsze miasto, znajdujące się blisko stolicy, to także szybki dostęp do teatrów, kin i centrów handlowych, w których to miejscach od czasu do czasu warto się pojawić. Nie zawsze jednak są to obiekty, które chcemy oglądać i mijać codziennie, na przykład w drodze do pracy. Grodzisk Mazowiecki i Piaseczno to miasta usytuowane niedaleko stolicy. Są one o wiele mniej zanieczyszczone, dlatego pozwolą naszym rodzicom poczuć się zdecydowanie lepiej i bezpieczniej.


Marzycie o mieszkaniu na osiedlu Kwiaty Polskie w urokliwym Piasecznie lub w Grodzisku Mazowieckim na Osiedlu Platinum? Sprawdźcie, naszą pełną ofertę mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym!


Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych osiedli!