Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Nasze inwestycje - Osiedle Kwiaty Polskie oraz blok przy ulicy Czajewicza

« Przejdź do listy postów


Zakup mieszkania na rynku pierwotnym i świadomość posiadania lokalu na własność zapewnia ogromną wygodę. W przypadku zatrudnienia w większym mieście, takie zaciszne i spokojne lokum może zagwarantować dodatkową równowagę psychiczną. Dla utrzymania szczęścia i oddechu od nieuniknionego gwaru i zgiełki wielkiego miasta, zapewnij sobie odrobinę wytchnienia i zamieszkaj pod Warszawą. Nasze nowoczesne Osiedle Kwiaty Polskie oraz apartamenty przy ulicy Czajewicza w Piasecznie gwarantują oszczędność czasu i dają możliwość na zapewnienia szybszego dojazdu do większego miasta. Oferujemy również mieszkania w Grodzisku Mazowieckim na nowym Osiedlu Platinum.

Mieszkania pod Warszawą - Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki

Osiedle Platinum - mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Wspomniane najnowsze osiedle mieszkaniowe dewelopera AS-BUD PROF –  Kwiaty Polskie posiada bardzo zróżnicowaną ofertę, która cieszyła się ogromną popularnością. Jesteśmy dumni, że wszystkie dostępne inwestycje zostały sprzedane a lokatorzy nie kryją zadowolenia z faktu przebywania w tak urokliwym miejscu. Osiedle Kwiaty Polskie posiada bardzo przyjemną okolicę. Wyróżnia je obecność zieleni wokół oraz strategiczne umiejscowienie, z którego da się błyskawicznie wyjechać i dotrzeć do Warszawy nawet w pół godziny. Jedną z wyjątkowych cech wszystkich rozmieszczonych w czterech budynkach i rozciągnięte na sześciu piętrach mieszkań, to obecność balkonów. Przy osiedlu pojawiła się także droga przeznaczona do użytku jedynie dla mieszkańców oraz bezpieczny plac zabaw idealny dla dzieci i młodzieży.


Warto również pamiętać o nowych mieszkaniach w bloku przy ulicy Czajewicza. Wybudowany zaledwie kilka lat temu blok jest umieszczony tuż przy ulicy. Dzięki strategicznej lokalizacji, posiada dodatkową przestrzeń dobrą do zagospodarowania na miejsca parkingowe dla samochodów a charakter apartamentowca, pozwoli na zapewnienie izolacji przed centrum. Niska kondygnacja, a więc mała ilość mieszkań (zaledwie 44), zapewni wrażenie ciszy i spokoju tak upragnionego w przypadku większych i liczniej zamieszkanych miejskich wieżowców.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą mieszkań na naszym Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Jest to nowczesny kompleks mieszkaniowy zapewniający bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. Oferujemy szeroki wybór mieszkań dostępnych w różnych metrażach i wersjach rozkładowych. Proponujemy również mieszkania dostępne w programie MDM. Obecnie przygotowaliśmy wiele mieszkań w promocji - mieszkania pod Warszawą. Grodzisk Mazowiecki zaprasza!

 Zapewniamy poradę eksperta - developer AS BUD-PROF

Dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się zakupić nasze mieszkania w Piasecznie pod Warszawą, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dla każdego, kto decydował się wziąć kredyt potrzebny na kupno jednego z proponowanych przez nas mieszkań, została przygotowana możliwość na bezpłatną konsultację z doradcą kredytowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku z chęcią odpowie na wszystkie pytania i postara się rozwiązać wszelkie wątpliwości związane z Twoją zdolnością kredytową.

Co dalej? - plany developera

Jesteśmy w trakcie przygotowywania naszych nowych lokali do do wynajęcia na osiedlu Kwiaty Polskie. Jeśli potrzebujecie siedziby firmy w pobliżu stolicy lub po prostu zaczyna doskwierać Ci gwar i hałas Warszawy, polecamy monitorować dostępność naszych lokali użytkowych w Piasecznie. Jesteśmy w stanie zaproponować duże i przestronne pomieszczenia w nowym budownictwie.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów, staramy się nieustannie rozbudowywać naszą ofertę, a co za tym idzie, dawać możliwość współpracy i prezentować bardzo korzystne warunki zakupu wygodnego mieszkania dla wszystkich zainteresowanych.

A dodatkowo, szczęśliwych mieszkańców zapraszamy do zapoznania się z ofertą limitowanych miejsc garażowych. Pozostały ostatnie miejsca.

Deweloper AD-BUD PROF zaprasza do Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego!