Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania?

« Przejdź do listy postów

Planujesz kupić mieszkanie? Jeżeli tak, zanim podejmiesz decyzję, musisz dowiedzieć się kilku rzeczy. Taka inwestycja jest dla wielu osób życiowym wyborem, dlatego warto ją przemyśleć i połączyć oferowane przez developerów propozycje z Twoimi oczekiwaniami. Zwróć uwagę na to, co dla Ciebie jest naprawdę ważne. Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na rynku nieruchomościami, dzięki temu potrafimy doradzić klientom, co jest kluczowe przy wyborze mieszkania. Poświęć trzy minuty i przeczytaj nasz artykuł. Może jego lektura sprawi, że wybór idealnego mieszkania przestanie spędzać Ci sen z powiek. 

Po pierwsze: lokalizacja mieszkania

mieszkania w otoczeniu zieleni - inwestycje developera Warszawa

Na początku powinieneś zastanowić się, gdzie chciałbyś mieszkać. Czy jest to centrum miasta, czy jego obrzeża. Pamiętaj, że zawsze możesz wybrać również inną miejscowość położoną nieopodal Twojego miejsca pracy. Jeżeli na przykład ceny nieruchomości w Warszawie są o wiele wyższe niż w Piasecznie czy w Grodzisku Mazowieckim. Czasami również dojazd z jednej dzielnicy stolicy do drugiej zajmuje więcej czasu niż dojazd z Grodziska Mazowieckiego.
 

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wybudowaliśmy Osiedle Platinum oraz Osiedle Kwiaty Polskie. Są to inwestycje mieszkaniowe pod Warszawą (mieszkania Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki), które zostały wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu mamy pewność, że osoby, które nam zaufały są w pełni bezpieczne, i co jest również bardzo ważne – zadowolone z podjętej decyzji.

Z Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim można zaledwie w 30 minut dojechać do Warszawy, ponieważ nieopodal mieści się wjazd na autostradę oraz stacja kolejowa. Na stację mieszkańcy osiedla mogą dojść w 5 minut, a ekran dźwiękochłonny sprawia, że odgłosy pociągów są całkowicie wytłumione. Busy, w których można zakupić bilety miesięczne jeżdżą do stolicy każdego dnia, co kilkanaście minut.

Oba osiedla, zarówno Kwiaty Polskie jak i Platinum mieszczą się nieopodal dużych parków. Dzięki temu ich lokalizacja jest idealną propozycją dla rodzin z dziećmi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Osiedle Platinum mieszkania Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie mieszkania Piaseczno

Po drugie: ilość pokojów w mieszkaniu

Pomyśl o tym już na początku. Jeżeli mieszkasz sam lub z „drugą połówką” mieszkanie dwupokojowe będzie świetnym wyborem. W jednym z pomieszczeń urządzicie sypialnie, a drugi pokój posłuży jako salon. Jeżeli natomiast macie lub planujecie dzieci, zdecydujcie się na mieszkanie trzypokojowe. Dzięki temu nie będziecie musieli rezygnować z własnej sypialni, pociechy natomiast będą szczęśliwe we własnych „czterech kątach”. Salon zaś będzie Waszym wspólnym azylem. Różnica cenowa pomiędzy mieszkaniem dwupokojowym a trzypokojowym jest o niewielka (patrząc na całą inwestycję). 

Po trzecie: rozkład mieszkania

rozkładowe mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli nie zwrócisz na niego uwagi podczas zakupu mieszkania, możesz spędzić znaczną część swojego życia w niewygodnym lokum. Zwróć uwagę na wielkość łazienki. To właśnie tam oprócz wanny/prysznica musi się zmieścić pralka, wygodna umywalka oraz szafki na kosmetyki i środki czystości. Powinieneś przemyśleć również, czy wolisz kuchnię, jako osobne pomieszczenie czy w wersji aneksu kuchennego w salonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kiedy odwiedzą Cię goście pomimo przyrządzania kolacji będziesz mógł uczestniczyć w rozmowach. Jest to propozycja nie tylko wygodna, ale i ładna. W takim przypadku możesz nowocześnie zaaranżować kuchnię i korzystać z niej w każdej chwili bez utraty kontaktu z najbliższymi. Idealna propozycja dla młodych mam, które muszą mieć dzieci w zasięgu wzroku nawet wtedy, gdy przygotowują obiad. Takie rozplanowanie przestrzeni sprawia również, że nigdy nie poczujesz, że kuchnia jest zbyt mała. Mieszkania z aneksem kuchennym znajdziecie na Osiedlu Platinum – Grodzisk Mazowiecki zaprasza.
 

Zwróć również uwagę na to, aby wejście do pokojów było z korytarza. Dzięki temu, kiedy do Twoich dzieci przyjdą znajomi nie będą musieli przechodzić przez salon, w którym Ty właśnie się relaksujesz.
 

Mamy nadzieję, że nasze rady pomogą Wam w podjęciu właściwej decyzji na temat kupna mieszkania. Developer AS BUD-PROF Warszawa zaprasza do kontaktu!