Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Mieszkanie w Łodzi czy pod Warszawą?

« Przejdź do listy postów

Kiedy młody człowiek ustabilizuje swoje życie zawodowe, zaczyna myśleć o zakupie mieszkania. Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w stanie deweloperskim na nowoczesnych osiedlach. Zanim jednak dojdzie do transakcji, osoba myśląca o własnych czterech kątach musi sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Jednym z pierwszych dylematów, który napotyka na swojej drodze jest to, w jakiej lokalizacji zamieszkać. Szczególny problem mogą mieć ci, którzy żyją w dwóch miastach, np. łodzianie pracujący na co dzień w Warszawie.

AS BUD-PROF każdego dnia towarzyszy klientom podczas wyboru idealnego mieszkania. Chętnie podzielimy się naszymi obserwacjami dotyczącymi życia w mieście, jak i na przedmieściach.

Mieszkanie z rynku pierwotnego w Łodzi - zalety

mieszkania od dewelopera - oferta AS BUD-PROF

Ze względu na interesujące oferty pracy, wielu mieszkańców Łodzi zdecydowało się w ostatnim czasie na zatrudnienie w Warszawie. Część z nich nie wyobraża sobie jednak przeprowadzki do stolicy. Zniechęcają ich korki, tłumy ludzi na ulicach i panujący w mieście hałas. Niejednokrotnie w Łodzi mają również rodziny i znajomych, z którymi nie chcą się rozstawać. Nie powinno więc dziwić zainteresowanie takich osób zakupem mieszkania właśnie w Łodzi.

 

Mieszkania w stanie deweloperskim kuszą niższymi cenami niż warszawskie, ale nie tylko. Nowe osiedla powstają blisko centrum, zapewniając lokatorom dogodny dojazd w każde miejsce, ale i dostęp do wielu atrakcji, takich jak parki, muzea, centra handlowe, restauracje, baseny czy kluby fitness. Rodzice z pewnością docenią również bliskość szkół i pomocy medycznej. Co istotne, do Warszawy można stąd dojechać już w 1,5 h.

Czy warto kupić mieszkanie pod Warszawą?

nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - Osiedle Platinum deweloper

Osoby, które są związane z Warszawą, ale cenią sobie odpoczynek z dala od zgiełku, na pewno cieszy myśl o nowym mieszkaniu pod Warszawą. Własny kąt na przedmieściach jest ciekawą perspektywą ze względu na szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych i zawodowych, jakie zapewnia wielkie miasto. Problem dojazdu do pracy przestaje istnieć, ponieważ korzystając z samochodu lub z publicznego transportu, można dostać się do firmy w krótkim czasie. Mieszkając pod Warszawą, można również bez przeszkód korzystać z atrakcji, które oferuje stolica, mając jednocześnie komfort powrotu do domu znajdującego się w bardziej przyjaznym do życia miejscu. Osoby spoza stolicy chwalą sobie wygodę, którą daje im mieszkanie w cichej i malowniczej lokalizacji przy jednoczesnej bliskości do centrum. Deweloperzy stawiając nowoczesne nieruchomości, pamiętają o tym, by zapewnić jak najwyższy komfort życia. Mieszkając nawet w mniejszym mieście, można mieć zapewniony dostępu do sklepów czy placów zabaw. Można być również spokojnym o bezpieczeństwo - osiedla są monitorowane.

 

Nasza firma deweloperska ma do zaproponowania mieszkania z rynku pierwotnego osobom marzącym o nowym lokum w Łodzi (NOVA LIPOVA), jak i tym, którzy chcieliby urządzić się pod Warszawą - w Piasecznie lub w Grodzisku Mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wizualizacje osiedla Nova Lipova w Łodzi: