Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Mieszkania przyjazne dla osób niepełnosprawnych – Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

« Przejdź do listy postów

Osiedle Platinum - mieszkania Grodzisk Mazowiecki

O Polsce krąży wiele plotek. Jedna z nich głosi, że jesteśmy krajem bardzo nieprzyjaznym osobom niepełnosprawnym, i to wcale nie przez nietolerancję, lecz przez otoczenia przystosowane wyłącznie do potrzeb osób w pełni zdrowych. Zbyt wysokie lady sklepowe, schody będące jedyną drogą dojścia do urzędów oraz zbyt małe windy w miejscach publicznych... Musimy przyznać, że przed Polakami jeszcze wiele pracy, zanim osoby niepełnosprawne będą mogły czuć się wszędzie w pełni komfortowo. Staramy się jednak i z roku na rok przybywa tak zwanych miejsc „przyjaznych”. Jesteśmy developerem z wieloletnim doświadczeniem i wiemy, jak budować, aby nasze kompleksy mieszkaniowe spełniały oczekiwania wszystkich. Nasze Osiedle Platinum usytuowane w Grodzisku Mazowieckim jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do komfortowej przechadzki po naszym osiedlu!

Osiedle Platinum i poziom 0 – mieszkania Grodzisk Mazowiecki

hala garażowa - Osiedle Platinum mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Kto miał okazję przejść się po naszym osiedlu lub jego okolicy wie, że jest to miejsce przyjazne dla każdego. Osoby niepełnosprawne bez problemu mogą poruszać się po całym kompleksie mieszkalnym. Na halę garażową znajdującą się pod powierzchnią całego budynku można dotrzeć wygodną przestronną windą. Wszędzie znajdują się łagodne podjazdy, a szerokie wejścia pozwalają na komfortowe przemieszczanie się na wózkach inwalidzkich.
 

W naszej okolicy otwarto również stację kolejową, do której prowadzi podziemny tunel pozwalający dotrzeć bezpośrednio na perony.
 

Wkrótce rozpocznie się również remont ulicy Żydowskiej przy której znajduje się Osiedle Platinum. Dzięki temu komfort naszych lokatorów dodatkowo wzrośnie.

Ukłon w stronę mam z dziećmi

Mieszkania pod Warszawą - Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży developerskiej nauczyło nas jednego – najważniejsza jest wygoda lokatorów. Dlatego każdą inwestycję przed jej rozpoczęciem długo planujemy. Staramy się dopracować każdy detal, tak aby użytkowanie budynku komfortowe dla jego mieszkańców. Stąd szerokie wejścia, łagodne podjazdy, duże windy czy hale garażowe. Chcemy, żeby zarówno osoby niepełnosprawne, jak i mamy z dziećmi w wózkach mogły szybko i wygodnie przemieszczać się w dowolne miejsca.
 

Nie chcemy, żeby jakikolwiek element naszego osiedla lub jego otoczenia ograniczał naszych mieszkańców. Zabiegamy więc o takie przedsięwzięcia jak modernizacja ulic czy budowa tunelu prowadzącego na stację kolejową. Cieszymy się również z tego, że zamknięto skup złomu, z którym sąsiadowało Osiedle Platinum. W tym miejscu powstanie zielony skwer upamiętniający nekropolię żydowską, która niegdyś się tu mieściła. 

Rozkładowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim

Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim to kompleks mieszkań usytuowany pod Warszawą. Oferowane przez nas lokale są bardzo przestronne. Odpowiednio przemyślane rozkłady mieszkań sprawiają, że każdy czuje się w nich komfortowo. Zaproponowane przez naszych projektantów kuchnie połączone z salonem są doskonałym rozwiązaniem dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przestronne łazienki i szerokie korytarze to również niewątpliwe plusy naszego grodziskiego osiedla.
 

Warto zaznaczyć również fakt, że dojazd z Osiedla Platinum do Warszawy zajmuje zaledwie godzinę. W pobliżu mieści się stacja kolejowa oraz przystanek busów, które w tygodniu kursują do stolicy co kilkanaście minut. Bliskość węzła z autostradą A2 także wpływa na komfort komunikacyjny naszych lokatorów.
 


Developer AS BUD-PROF zaprasza do kontaktu!