Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Mieszkania, które cieszą się największą popularnością

« Przejdź do listy postów

Zastanawiasz się nad zakupem nowego mieszkania, ale chcesz wcześniej dowiedzieć się, jakie są statystyki sprzedaży? Zapraszamy do lektury naszego tekstu blogowego. Jako doświadczony w branży deweloper zapoznamy Cię z informacjami dotyczącymi utrzymujących się do kilku lat trendów związanych z rynkiem pierwotnym

Najczęściej kupowane mieszkania – kawalerki

mieszkania pod Warszawą - Grodzisk Mazowiecki - blog dewelopera

Obserwacja rynku nieruchomości doprowadza nas do wniosku, że najczęściej kupowane są mieszkania jednopokojowe. Taka propozycja jest idealna „na start” dla młodych ludzi, którzy pragną się usamodzielnić. W kawalerkach często mieszkają również małżeństwa, które na przykład planują w przyszłości budowę domu, ale na ten cel muszą zaoszczędzić. Rodziny planujące dzieci również często zaczynają od mieszkań jednopokojowych z perspektywą zakupu większego.

Mieszkanie jednopokojowe jest doskonałym rozwiązaniem również dla emerytów. Osoby starsze, często borykające się z problemami zdrowotnymi, chętnie sięgają po jednopokojowe propozycje deweloperów. Dzięki temu mają zapewnione komfortowe życie w okolicy, którą sami wybrali (na przykład w pobliżu centrum miasta lub w malowniczym otoczeniu parków). Emeryci rzadko korzystają z ofert rynku wtórnego, ponieważ współpracując z deweloperem nie martwią się niczym. Biuro firmy deweloperskiej pomaga w finalizacji wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania, a to przecież „papierologia” tak bardzo odstrasza starsze osoby.

Mieszkania dwu i trzypokojowe

nowe mieszkania - Grodzisk Mazowieckim - deweloper Warszawa

Większe mieszkania – dwu i trzypokojowe to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Tak też się dzieje, że większość osób planujących założenie rodziny, sięga właśnie po lokale tego typu. Małżeństwa bez dzieci (o ile mogą sobie na to finansowo pozwolić) również wolą urządzić swoje „M” w chociażby dwupokojowym mieszkaniu niż w kawalerce. W takiej sytuacji mogą zaaranżować jedno pomieszczenie jako sypialnię, a drugie jako pokój dzienny.

Mieszkania trzypokojowe to często propozycje, które ludzie wybierają na całe życie. Rozkładowe mieszkania posiadające kilka pokojów sprawiają, że przebywanie tam jest komfortowe i pozwala na relaks nawet w przypadku, kiedy korzysta z niego kilka osób.

Znajdź swoje miejsce na Ziemi na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim, oferujemy tam atrakcyjne lokale mieszkaniowe dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej Rodziny. Gwarantujemy szybki dojazd do Warszawy oraz atrakcyjne warunki cenowe mieszkań w stanie deweloperskim. Takiej okazji nie można przeoczyć!