Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Lato w Piasecznie – co czeka na mieszkańców osiedla Kwiaty Polskie?

« Przejdź do listy postów

Wszystkich szczęśliwców, którzy wybrali zamieszkanie w naszej pięknej miejscowości pod Warszawą, pragniemy poinformować, że czerwiec zapowiada się niezwykle ciekawie i interesująco dla najmłodszych, tych nieco starszych oraz całych rodzin z dziećmi.

Piaseczno – gmina, która kocha motoryzację

Stary samochód - tekst blogowy AS BUD-PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com /pin/200691727122350765/

Dzięki wyjątkowej inicjatywie wszystkich miłośników motoryzacji, władze Piaseczna zdecydowały się, już po raz trzeci, na organizację Piaseczyńskiego Zlotu Miłośników Pojazdów Zabytkowych. Już dwukrotnie wydarzenie gromadziło setki zainteresowanych mieszkańców i przyjezdnych. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord i zgromadzimy jeszcze więcej miłośników dwóch i czterech kółek. W tym roku będzie można podziwiać aż sto samochodów oraz motocykli, a zabytkową paradę urozmaici możliwość wzięcia udziału w Piaseczyńskim Rajdzie Pojazdów Zabytkowych. Wziąć udział będą mogli wszyscy chętni, którzy posiadają samochody wyprodukowane przed 1986 rokiem lub jakimkolwiek autem rodzimej produkcji.

Chwile w gronie rodzinnym

Sport - tekst blogowy AS BUD-PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com /pin/138204282293491563/

Wolne dni w pierwszej połowie czerwca, to także czas na bardzo dobrą zabawę integracyjną. Piątek 10 czerwca upłynie zatem pod hasłem „Gry na 4 Koła”, która pozwoli na doskonałą zabawę terenową, która zaangażuje także osoby niepełnosprawne. Ostatnia edycja, która miała miejsce w 2012 roku zgromadziła kilkadziesiąt uczestników oraz ogromne zainteresowanie ze strony mediów. Zapraszamy do rejestracji oraz zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej piaseczno.eu

 

Jeśli nie posiadacie planów na najbliższą niedzielę, to oprócz obejrzenia zabytkowych samochodów, Piaseczno, z okazji Dnia Dziecka, organizuje rodzinny piknik pod tytułem Festiwal Odpoczynku w parku miejskim. Plenerowa impreza zapewni sporą ilość występów wokalnych, koncertów i spektakli idealnych zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, gier i zabaw sportowych.

 

Serdecznie zapraszamy do Piaseczna, gdzie ostatnie dni wiosny i pierwsze chwile czerwcowego lata zapewnią wszystkim moc wrażeń oraz chwile bardzo dobrej rodzinnej zabawy. Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie i będzie bawić się razem z nami!

 

 

Zachęcamy również do odwiedzin osiedla Kwiaty Polskie oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą i kontaktu z biurem sprzedaży Inwestora!