Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Kwiaty Polskie – osiedle w Piasecznie z symbolem wiosny w nazwie

« Przejdź do listy postów

Możliwość odbycia długich spacerów w malowniczej okolicy, szczególnie wiosną, stanie się tylko przyjemnością. Codzienna wizyta w znajdujących się nieopodal sklepie, odpowie za miły akcent dnia, podobnie jak konieczność odprowadzenia pociech do szkoły i przedszkola umili słoneczne poranki.

 

Aby najbliższe kilka tygodni mogło zamienić się w magiczny czas rozkwitu natury i przygotowań do świąt, warto zorganizować sobie nie tylko czas spędzony poza domem, ale także w mieszkaniu. Oprócz zażywania częstych spacerów, aktywnej zabawy z dziećmi na pobliskim placu zabaw, czy przechadzki ze zwierzakami, przygotuj się na przyjęcie do swojego nowego mieszkania zarówno wiosnę, jak i towarzyszące jej Święta Wielkanocne.

Inne wnętrze = nowa pora roku

aranżacja wnętrza - Developer poleca

Nasze lepsze samopoczucie świadczy o poprawiającej się sytuacji pogodowej na zewnątrz. Dzięki zażyciu większej ilości promieni słonecznych, mamy więcej energii, jesienno – zimowa apatia powoli znika, a my posiadamy zdecydowanie więcej chęci do działania i oczywiście większej potrzeby na zmiany. Wszystkich posiadaczy nowych mieszkań na osiedlu Kwiaty Polskie zachęcamy zatem do aktywnej reorganizacji swojego lokum i dodaniu kilku istotnych elementów zarówno na zaakcentowanie rozpoczęcia wiosny, jak i dekoracji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Nasze świąteczno-wiosenne mieszkanie powinno zatem obfitować w mnogość kolorowych i okolicznościowych dodatków. Obrus na stole każdego salonu można wymienić na ten zaprojektowany w oparciu o wykorzystanie bardziej żywych kolorów. W każdym mieszkaniu warto umieścić również więcej kwiatów zarówno tych ciętych, jak i doniczkowych. Większość dotychczasowych dekoracji w różnych pomieszczeniach zamieńcie na kolorowe pisanki, czy wielkanocne zające, a dopełnienie wrażenia wiosennej lekkości zapewni rezygnacja z ciężkich zasłon i grubych firanek na rzecz tiulowych osłon na okna, także w zróżnicowanych wzorach i kolorach.

Wiosenne Święta Wielkanocne na osiedlu Kwiaty Polskie

Kwiaty Polskie - mieszkania Piaseczno - Developer AS BUD-PROF

Jak już wspominaliśmy wcześniej, tegoroczne Święta Wielkanocne pojawiają się w bardzo bliskim sąsiedztwie pierwszych dni wiosny. To niemal idealne zestawienie radosnego święta ze szczęśliwym rozkwitem przyrody. Korzystając z coraz częściej pojawiającej się lekkości w postaci naturalnych kolorów, ale także lżejszych ubrań oraz chęci powrotu do smukłej sylwetki sprzed zimy, zachęcamy do postawienia na lżejsze śniadanie Wielkanocne. Obok niskokalorycznych sałatek, jajek bez majonezu i chudszej szynki, warto postawić odpowiednie dekoracje i dodatki.

 

Na środku stołu nie powinno zabraknąć tak charakterystycznych dla tego okresu bazi oraz żonkili. Bardzo ciekawym pomysłem na to, by każdy poczuł się wyjątkowo, jest indywidualne przygotowanie zastawy dla każdego gościa, z osobna. W takiej specjalnej dekoracji nie powinno zabraknąć, np. żółtych lub kolorowych serwetek, elementu ze święconki z dnia poprzedniego oraz drobnej dekoracji w postaci pisanki lub wesołego zajączka. Wersja dla zapracowanych oczywiście przewiduje ujednolicenie dekoracji. Warto natomiast o niej pomyśleć, by świąteczne śniadanie na długo zapadło w pamięci wszystkich Twoich bliskich.

Jeśli mieszkanie w naszym niezwykle rodzinnym i ciepłym osiedlu Kwiaty Polskie jest Twoim pierwszym, czujemy się ogromnie szczęśliwi i dumni, że wybór padł właśnie na inwestycję developera AS-BUD PROF w Piasecznie. Dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu, nasze lokale mieszkalne sprzedały się w zawrotnym tempie. Jeśli odpowiada Wam taka odległość od Warszawy, zachęcamy tym samym do śledzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty lokali użytkowych na osiedlu Kwiaty Polskie.