Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Komfortowe mieszkanie dla mężczyzny – urządź się z klasą

« Przejdź do listy postów

Rynek nieruchomości jest obecnie bardzo dynamiczny – ilość inwestycji i ogrom zainteresowania nimi przechodzi najśmielsze oczekiwania nawet samych deweloperów. Wśród kupców mieszkań w stanie deweloperskim jest coraz więcej młodych ludzi, którzy od początku swojego wejścia w dorosłe życie ciężko pracują, aby pozwolić sobie na zakup własnych „czterech kątów”. Sporą grupę osób inwestujących w pierwsze mieszkanie własnościowe stanowią mężczyźni stawiający na karierę, ciągły rozwój i dostatnie życie, którego wyznacznikiem staje się właśnie między innymi nowoczesne, dobrze urządzone mieszkanie.

Mieszkanie współczesnego mężczyzny, czyli jak pokonać stereotypy

Inwestując w nieruchomości, młodzi ludzie - w tym mężczyźni - najchętniej wybierają dwupokojowe mieszkania z rynku pierwotnego, których metraż najczęściej nie przekracza 50 m2. Aranżacja takiej powierzchni wymaga odpowiedniego przemyślenia i, choć do niedawana urządzanie wnętrz było głównie domeną kobiet, w ostatnim czasie coraz więcej energii i zaangażowania poświęcają tym czynnościom także mężczyźni. Stereotyp brudnego, zagraconego mieszkania mężczyzny zaczyna się przy tym zacierać, a w jego miejscu pojawia się niezaprzeczalna elegancja i piękne przemyślanie zaprojektowane i urządzone wnętrza.

Trendy w aranżacji mieszkań dla mężczyzny

mieszkania od dewelopera - Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki

„Męskie mieszkania” cechują się kilkoma charakterystycznymi trendami, które można zaobserwować wśród wielu z nich. Króluje tu przede wszystkim prostota i elegancja. Drewniane meble bez zbędnych dodatków i zdobień – proste komody i szafy, jednolita kolorystyka, w której ciemne barwy przełamane są jasnymi elementami i surowe materiały – połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że mieszkanie jest szykowane i odzwierciedla mocny, męski charakter.

Co równie ważne, mieszkanie mężczyzny to jego prywatna przestrzeń do odpoczynku, ale także miejsce do rozwijania swoich pasji. Te dla niektórych stanowią nieodłączny element dekoracji, świadczący jednocześnie o ich tożsamości i charakterze. Stąd nierzadko w mieszkaniach młodych mężczyzn i biznesmenów można znaleźć akcenty odnoszące się właśnie do tej sfery życia - fragment tapety z motywem żeglarskim, zawieszony nad łóżkiem sprzęt sportowy, czy ustawione na półkach kolekcjonerskie modele samochodów nikogo nie dziwią. Wszystko to składa się bowiem na indywidualizm i własny styl, który młodzi mężczyźni chętnie i wyraźnie podkreślają – a własne cztery kąty są do tego idealnym miejscem.

Jeśli jednak nadal jesteś na etapie poszukiwania wymarzonego mieszkania, sprawdź ofertę dewelopera AS-BUD PROF. Komfortowe mieszkania dwupokojowe i przestronne kawalerki czekają na Ciebie!