Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Kilka inspiracji na bajkowy Halloween w Twoim mieszkaniu

« Przejdź do listy postów

aranżacja halloween - developer mieszkania pod warszawą

Wszystkie święta wyróżnia odpowiednia dekoracja. Wigilię Dnia Wszystkich Świętych poprzedza wesołe Halloween, które staje się coraz bardziej popularnym dniem celebrowanym już nie tylko na zachodzie, ale także i w Polsce. Wszystkich tych, którzy podążają za nowymi trendami i nie boją się ciekawych rozwiązań, zachęcamy do wykorzystania kilku produktów dnia codziennego i znalezienie dla nich nowego zastosowania, także na potrzeby „Halloween”.
 

Nasze mieszkania zmieniają się razem z porami roku oraz świętami okolicznościowymi. Dzięki obecności urokliwych parków, my na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim, mamy możliwość oglądania tego, w jaki sposób zmienia się przyroda. Aby wprowadzić zmiany do naszego mieszkania, postaraj się urozmaicić jego wygląd i dodaj do niego samodzielnie stworzone dekoracje. Czas spędzany w domu można niezwykle łatwo umilić przy użyciu kilku zwykłych przedmiotów, tworząc oryginalne dekoracje i przekąski.

Dekoracje z dyni w Twoim mieszkaniu

dekoracje z dyni w mieszkaniu- oferta developera

Fot. sweet-cozy-home.tumbir.com

To warzywo, które stanowi symbol jesieni, a odpowiednio przygotowana, może posłużyć za kluczowy element Halloween. Oprócz tego, że wspomniany „dar natury” posiada odpowiednią konsystencję i jest bardzo smaczne, doskonale nadaje się do przetwarzania i gotowania wyśmienitych przetworów oraz do klimatycznej dekoracji mieszkania. Wszyscy dobrze znamy dyniowe lampiony. Odpowiednio zaprojektowany wygląd dyni pozwala na szereg ciekawych wzorów, w zróżnicowany sposób rozpraszających światło. Aby uzyskać klimatyczny wygląd Twojego mieszkania, kup kilka dyni o różnych wielkościach, przygotuj lampiony w atrakcyjnych kształtach i rozmieść je w kilku miejscach swojego mieszkania. Oprócz znanych szczerbatych uśmiechów, warto dodać coś indywidualnego tylko od siebie i stworzyć własne dyniowe obrazki. Dodatkowo, czas przed Dniem Wszystkich Świętych z pewnością umili sok przygotowany z miąższu z dyni, kanapki z dżemem dyniowym, a także ciepła rozgrzewająca zupa z dyni z dodatkiem imbiru, czy cynamonu.

 

Mieszkania na Osiedlu Platinum posiadają salon połączony z aneksem kuchennym usytuowanym tuż przy oknie. To właśnie tam możesz urządzić halloweenowy zakątek, w którym postawisz kilka dyniowych dekoracji.

Halloween w Twojej nowej kuchni

przekąski na halloween - nowe mieszkania

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 552465079275837619/

Bardzo często świętu Halloween towarzyszą spotkania towarzyskie, w tym bardzo często, zabawy kostiumowe. Aby przyjąć wszystkich gości do naszego mieszkania w nieco inny niż zwykle sposób, pomyśl o ciekawym przebraniu oraz przygotuj kilka potraw, które pomogą stworzyć Ci unikatowy klimat. Doskonałym pomysłem będzie zapiekana przekąska w postaci naciętych kiełbasek, owiniętych ciastem francuskim lub serem. Nieco więcej słodyczy zapewnią nam bezy w kształcie duchów, a wielbiciele ciasteczek mogą dodać kilka dekoracji do wypiekanych ciasteczek, na przykład w kształcie pająków.

Dekoracje na halloween - aranżacja mieszkania

Jeśli spodobały Ci się nasze pomysły zaprezentowane powyżej, pójdź o krok dalej i dodaj do swojego mieszkania nieco więcej dekoracji. Postaw na ozdobę firanek, stołu i kuchni drobnymi sztucznymi pajęczynkami, czy pająkami. Jeśli masz starą miotłę chowaną gdzieś głęboko w piwnicy, przygotuj ją i wystaw w salonie. Oprócz jej walorów estetycznych, z pewnością trafnie nawiąże do klimatu.Halloween zapowiada nadejście zimy. To spotkanie organizowane w ostatni dzień października i zwykle stanowi jeden z ostatnich ciepłych dni jesieni. Listopad kojarzy się z zimnem, pluchą i deszczem, dlatego warto pomyśleć o tym, by spędzić ten wieczór w ciekawej atmosferze w gronie najbliższych przyjaciół. Najlepszym miejscem na to, z pewnością będzie nasze mieszkanie. Doskonałym wyborem na jego miejsce będzie Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Z nami wszyscy poczują się bezpiecznie i radośnie, a urokliwa okolica sprzyja częstszym spacerom, nawet podczas kapryśnej październikowej pogody. Aby lepiej doświadczyć klimatu opisywanego dnia, jak również wszystkich pozostałych świąt w roku, namawiamy do odrobiny kreatywności. Mieszkańcy Osiedla Platinum usytuowanego niedaleko Warszawy zapraszają do zabawy i odwiedzin tego miasta!