Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Kiedy i dlaczego najlepiej podjąć decyzję o zakupie nowego mieszkania?

« Przejdź do listy postów

Myślisz o zakupie nowego mieszkania, ale odwlekasz tę decyzję, czekając na „lepsze czasy”? Nie bój się zmienić swojego życia na lepsze. Odważ się pójść krok do przodu.

W związku z tym, że jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczeniem, chętnie doradzimy Ci, kiedy najlepiej kupić mieszkanie.

Czy w ogóle istnieje sezon na kupno mieszkań?

mieszkania pod Warszawą - Grodzisk Mazowiecki - deweloper budowlany

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania, powinieneś bacznie obserwować oferty deweloperów. Często w momencie, kiedy w danym kompleksie mieszkaniowym lokale mniej się sprzedają, inwestorzy proponują atrakcyjniejsze warunki.

My – deweloper AS BUD-PROF - co roku przygotowujemy promocje noworoczne. Wiemy, że z początkiem nowego roku nasi Klienci są bardziej zdeterminowani do wprowadzania zmian w swoim życiu. Dlatego też właśnie w tym okresie przedstawiamy najciekawsze propozycje, aby wszyscy zainteresowani zakupem mieszkania, mogli rozpocząć nowy rok od realizacji jednego z najważniejszych postanowień.

Część ofert promocyjnych pozostawiamy na cały rok, bo przecież każdy moment na zmianę mieszkania na lepsze jest doskonały!

Lato dobry czas na zakup nowego mieszkania

czas na zakup nowego mieszkania - oferta dewelopera Warszawa

Większość deweloperów oddaje do użytku kompleksy mieszkaniowe właśnie latem. Dlatego też ten czas jest doskonały, aby nabyć atrakcyjne nowe lokum w dogodnej cenie. Kiedy za oknem Twojego nowego mieszkania nie będzie jeszcze świeżo posadzonej trawy, tylko pozostały po budowie piasek, deweloper będzie bardziej skłonny do negocjacji. Ty natomiast będziesz mógł rozpocząć remont i aranżację swojego lokalu w stanie deweloperskim. Prawdopodobnie nim tam zamieszkasz, okolica będzie już w pełni uporządkowana. 

Wiosenne ożywienie w branży deweloperskiej

deweloper - Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Czas, kiedy przyroda budzi się do życia, sprzyja również podejmowaniu ważnych decyzji. Ogólny optymizm i ożywienie wpływa na znaczny wzrost sprzedaży mieszkań, właśnie wiosną. Na ten czas deweloperzy zawsze przygotowują atrakcyjne oferty. Wiedzą, że ich obniżka cenowa może przyspieszyć proces decyzyjny, a udostępnienie mieszkań w stanie deweloperskim właśnie na wiosnę sprzyja remontom. Chcą więc w ten sposób pomóc swoich nowym Lokatorom.

Sprawdź ofertę mieszkań pod Warszawą – Grodzisk Mazowiecki i Osiedle Platinum zapraszają! Proponujemy przestronne mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe. Prosimy pamiętać – deweloper AS BUD-PROF ma dla Państwa zawsze atrakcyjne oferty. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia indywidualnych warunków dalszej kooperacji.