Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Kawalerka, dwa czy trzy pokoje? Jakie mieszkanie kupić - oto jest pytanie...

« Przejdź do listy postów

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania, oferta dostępna na rynku jest jednak tak bogata, że trudno Ci się zdecydować? Jak zawsze możesz na nas liczyć... Przychodzimy z pomocą i doradzamy, co powinieneś wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji na temat tego, czy kupić jedno, dwu czy trzypokojowe mieszkanie. Pamiętaj, że jest to bardzo ważny wybór, ponieważ mieszkania nie kupuje się na rok, a na lata! Nie popadaj jednak w paranoję. Jeżeli zamieszkasz w danym miejscu, a nie będzie to w pełni odpowiadało Twoim preferencjom, zawsze możesz podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania lub jego wynajmie i przeprowadzce w inne miejsce.

Kawalerka – dla kogo i dlaczego?

nowe mieszkania pod Warszawą - stan deweloperski - Grodzisk Mazowiecki

Mieszkanie jednopokojowe to doskonała propozycja dla studentów lub młodych par, które dopiero wkraczają na samodzielną drogę życia. Kupując kawalerkę, koszty są niższe niż w przypadku większych mieszkań, a na „start” jest to wystarczająca propozycja.

Wybierając jednopokojowe mieszkanie, powinniście przede wszystkim zwrócić uwagę na jego metraż oraz rozkład. Często powierzchnia pokoju jest dla Ciebie wystarczająca, ale na przykład wielkość łazienki pozostawia wiele do życzenia. Przeanalizuj wszystkie za i przeciw nim podejmiesz ostateczną decyzję.

Kawalerki dostępne na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim są bardzo przestronne. Aneks kuchenny połączony z pokojem jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Ponadto dzięki takiej propozycji pomieszczenie jest o wiele większe.

Mieszkanie dwupokojowe – przyszłościowa decyzja

nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - pod Warszawą - oferta Dewelopera

Jeżeli nawet chcesz zamieszkać sam, ale zawsze marzyła Ci się sypialnia, nie zwlekaj z decyzją. Odpowiednią propozycją dla Ciebie będzie mieszkanie dwupokojowe. Jeżeli nawet wydaje Ci się, że fundusze nie pozwalają Ci na podjęcie takiej decyzji, zapoznaj się z ofertami banków, które bardzo często prezentują atrakcyjne oferty, dobierając wysokość miesięcznej raty do Twoich potrzeb.

Mieszkanie dwupokojowe to również doskonała propozycja dla małżeństw. Wówczas jeden z pokojów może pełnić funkcję sypialni i garderoby, a drugi – salonu. W takim przypadku łatwiej o dyskrecję i odpoczynek. Po ten rodzaj lokali z ofert deweloperów sięgają również pary z dziećmi. Jeden pokój jest wówczas azylem młodszych lokatorów, drugi natomiast to pokój rodziców.

Nowe mieszkanie i trzy pokoje

To propozycja skierowana do osób, które chcą przeznaczyć na zakup mieszkania więcej środków niż w przypadku naszych wcześniejszych propozycji. Nie ma jednak co ukrywać, jest są to bardzo komfortowe mieszkania. Jeżeli posiadasz takie „M”, nie musisz się obawiać, nawet w przypadku niespodziewanej wizyty gości. Zawsze się uda zorganizować w taki sposób, że wszystkim będzie wygodnie.

Wbrew pozorom mieszkanie trzypokojowe, to dobra propozycja również dla osób samotnych. Wiadomo że prędzej czy później możesz zechcieć z kimś zamieszkać i wtedy nie będziesz się musiał obawiać o brak miejsca i rezygnację z przestrzeni własnej.

Poznaj ofertę dewelopera AS BUD-PROF. Proponujemy między innymi przestronne mieszkania pod Warszawą w Grodzisku Mazowieckim. Na Osiedlu Platinum znajdziesz super oferty kawalerek, a także mieszkań dwu i trzypokojowych. Odwiedź nas i przekonaj się, że to właśnie jest Twoim miejscem na Ziemi!