Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Jak urządzić nowoczesne mieszkanie SMART?

« Przejdź do listy postów

Nowoczesne smart mieszkania kiedyś były dostępne tylko dla osób ponadprzeciętnie bogatych. Dziś już prawie każdy może pozwolić sobie na choć odrobinę e-luksusu. Innowacyjne  technologie zapewniają wygodę i bezpieczeństwo, a dodatkowo wpływają na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną i ogrzewanie. Jeśli urządzasz swoje nowe mieszkanie od dewelopera i szukasz ciekawych inteligentnych rozwiązań, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Rozwiązania smart home w Twoim mieszkaniu

aranżacja mieszkania - deweloper Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki

Dla osób ceniących nowoczesne technologie mieszkanie w stylu smart może okazać się strzałem w dziesiątkę. Obecnie na rynku możemy znaleźć coraz więcej inteligentnych rozwiązań mających na celu zwiększenie naszego bezpieczeństwa. Jeśli obawiamy się kradzieży podstawowym gadżetem będzie kamera wyposażona w czujnik ruchu. Dzięki łączności wi-fi, możemy natychmiast otrzymywać powiadomienia na skrzynkę mailową lub telefon. Jednak kamera to dopiero początek możliwości inteligentnego domu. Dodatkowo możemy zainwestować w szereg innych czujników takich jak: czujnik otwarcia drzwi, zbicia szyby, dymu, wody, tlenku węgla. Każdy z nich możemy dokupić w zestawie lub pojedynczo, w zależności od naszych potrzeb.

Dla oszczędności energii możemy zamontować inteligentne gniazdko sieciowe, które pozwala włączyć lub odciąć dopływ prądu do konkretnych urządzeń. W zależności od zaawansowania funkcji tego urządzenia możemy mieć dostęp do informacji dotyczących zużycia energii, kosztów, a nawet temperatury podłączonych urządzeń.

Nieograniczone możliwości smart mieszkania

mieszkania od dewelopera - oferta Grodzisk Mazowiecki AS-BUD PROF

Polacy coraz częściej decydują się na inteligentne rozwiązania w swoich czterech kątach. Z pewnością mają na to wpływ znacząco niższe ceny. Obecnie w zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych jesteśmy w stanie zarządzać praktycznie każdym urządzeniem w mieszkaniu online. Możliwości zaczynają się od podstawowego włączania i wyłączania światła, zmianie jego natężenia i koloru do bardziej zaawansowanych polegających na zdalnym otwieraniu drzwi i bram, odsłanianiu rolet, kontroli klimatyzacji i ogrzewania. W najbardziej zaawansowanych opcjach możemy zdalnie wyłączyć piekarnik lub żelazko, a nawet zarządzać podlewaniem ogrodu. Coraz częściej nowoczesne sprzęty same w sobie posiadają technologię smart. Inteligentna kamera i lodówka dzięki której możemy robić zakupy online powoli przestają zadziwiać.


Smart home to niekończąca się opowieść. Na rynku co chwilę pojawiają się nowe, bardziej intuicyjne urządzenia.

Zachwyciły Cię nowe smart rozwiązania? Marzysz o mieszkaniu rodem z filmów science-fiction? A może po prostu chciałbyś ułatwić sobie życie? Jeśli szukasz mieszkania na rynku pierwotnym, gdzie mógłbyś zrealizować swoje smart marzenia, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dewelopera mieszkań AS-BUD PROF.