Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Jak odnowić stare meble? Sprawdź pomysły developera AS BUD-PROF z Warszawy

« Przejdź do listy postów

Jako strona developera z Warszawy, staramy się oprócz sprzedaży atrakcyjnych pod względem lokalizacji miejsc, oferować inspiracje, dotyczące nowych trendów w wystroju wnętrz. Ciekawe pomysły i oryginalne rozwiązania są dla nas najważniejsze. Lokatorze Kwiatów Polskich – zobacz, w jaki sposób zmodernizować swoje stare meble?

Obicia kanap – zmień wygląd salonu za niewielką cenę

Z pewnością każdy z nas ma w swoim domu taki jeden mebel, który pomimo swoich lat i widocznych oznak użytkowania, jest naszym ulubionym przedmiotem w domu. Przewozimy go z jednego mieszkania do drugiego, a co za tym idzie, towarzyszy nam przy wszystkich przeprowadzkach. Jednak w trakcie przenoszenia naszych akcesoriów, mogą one dość często ulegać pewnym uszkodzeniom.

 

Aby dać im drugą młodość, dodaj do nich nowoczesne obicie. W zależności od kolorystyki wyposażenia Twojego wnętrza, nowe obicie może posiadać zarówno bardziej nowoczesne kształty i wzory, jak i jednolitą jasną lub ciemną barwę.

 

W dobie powszechności zróżnicowanych materiałów, z pewnością znajdziesz dla siebie te, które w pełni odpowiedzą Twojemu gustowi i aranżacji wnętrza.

Nowy materiał dla krzeseł i foteli

Podobnie jak kanapy, tak krzesła i fotele, które nie są pierwszej nowości, powinny zostać w odpowiedni sposób przez nas uaktualnione i zmienione. Aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat, usuń dotychczasowe wypełnienie Twojego krzesła lub tapicerkę fotelu i zakup całkiem nowy materiał. Po spruciu dotychczasowego obicia pomyśl o tym, czy wypełnienie jest na pewno zniszczone.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 568438784202676018/

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 569353577865637626/

Gałki do mebli – gwarantem nowego wyglądu szaf, szafek i komód

Aby dodać nowego charakteru naszym komodom i szafom, dodaj do nich, na przykład oryginalne gałki do mebli. Obecnie oferta doboru nowoczesnych uchwytów jest bardzo szeroka, a co za tym idzie, przestarzałe meble mogą uzyskać nowe oblicze, również za pomocą ceramicznych gałek okrągłych, prostokątnych, a nawet gałek w kształcie kwiatów. Jeśli lubisz awangardowe dodatki, doskonale. Fantastycznym pomysłem na dodanie do swojego jednolitego salonu, sypialni lub pokoju dla dziecka jest kolorowy, wyróżniający się element. Proponujemy gałki w kropki, paski, a także czarno-białe i z oryginalnym wzorem.

 

Jeśli pragniesz udoskonalić nieco swoje meble i dodać element nowoczesności do swojego mieszkania, serdecznie namawiamy do skorzystania z prezentowanych przez nas wyżej, działań, mających na celu odświeżenie swoich ulubionych mebli. Warszawski developer dba o to, by wszystkim naszym mieszkańcom żyło się jak najlepiej, w jak najprzyjemniejszym otoczeniu.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 430586414354976724/

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 343329171579220576/

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 558939003738869586/

Zapraszamy do Piaseczna! Sprawdź dostępność naszych mieszkań i lokali mieszkalnych do zakupu na osiedlu Kwiaty Polskie. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup mieszkanie niedaleko Warszawy!