Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Jak dobrać lustro do sypialni?

« Przejdź do listy postów

Lustro w sypialni od dawna jest elementem aranżacyjnym zalecanym przez designerów. Pozwala ono optycznie powiększyć przestrzeń, jednocześnie będąc bardzo funkcjonalnym dodatkiem. Odpowiednio dobrane lustro rozjaśnia i dekoruje pomieszczenie, nadając mu stylowego klimatu.

Ważne również, aby lustro pasowało do wystroju mieszkania. Wtedy z pewnością spełni swoje funkcje i będzie zachwycać. Wybór jednak nie jest prosty. Trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, aby zdecydować się na odpowiedni model. Pamiętaj, najważniejsze jest to, co podoba się właśnie Tobie! Oto kilka naszych pomysłów, które pomogą Ci dobrać lustro do sypialni w mieszkaniu w stanie deweloperskim.

Lustro - praktyczna dekoracja sypialni w Twoim mieszkaniu

lustro w mieszkaniu - blog dewelopera - mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Lustro sprawdzi się zarówno w nowoczesnym mieszkaniu nabytym niedawno od dewelopera, jak i w tradycyjnym wnętrzu mieszkania dostępnego na rynku pierwotnym. Ten element dekoracyjny można powiesić, postawić lub zamontować na meblach. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Wysokie lustro oparte o ścianę sprawi, że metraż pomieszczenia będzie wydał się większy, a ponadto pokój stanie się bardziej klimatyczny i elegancki. Natomiast dzięki różnym konfiguracjom i kształtom wieszanych luster można stworzyć bardzo nowoczesne wnętrze idealnie dopasowane do stylizacji całego mieszkania.

Na przykład do jasnych sypialni w stylu skandynawskim pasować będzie proste drewniane lustro, najlepiej w owalnym kształcie, zawieszone nad toaletką lub nad łóżkiem. Sprawi ono, że wnętrze będzie wyglądać czysto i harmonijnie. Natomiast w mieszkaniach utrzymanych w stylu rustykalnym sprawdzi się duże stojące lustro, z mosiężną lub drewnianą ramą w kolorze białym.

Stwórz elegancką sypialnię w swoim mieszkaniu

aranżacja mieszkania stan deweloperski - oferta dewelopera Grodzisk Mazowiecki

Dla osób, które lubią nieco odważniejsze rozwiązania, dobrym pomysłem jest wybór pewnych elementów ze stylu vintage. We wnętrzach tego typu idealnie sprawdzi się powieszone na ścianie mosiężne lustro w kolorze złotym lub czarnym, które swoim wyglądem powinno imitować stylowy antyk. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze stanie się bardziej luksusowe, a lustro będzie najbardziej przykuwającym wzrok punktem w pomieszczeniu.

W dekoracji wnętrz powraca moda z lat sześćdziesiątych. Jeśli lustro ma spełniać głównie funkcję dekoracyjną, możecie wybrać nietypowe, złożone z wielu mniejszych kwadratów, połączonych jedną ramką. Hitem wśród luster stało się w ostatnim czasie również okrągłe lustro na pasku, które sprawdzi się praktycznie w każdym mieszkaniu.

Lustro to niezastąpiony element wyposażenia mieszkania. Odpowiednio dobrane może odmienić wygląd sypialni. Wybierając je, należy dobrze przemyśleć swoje potrzeby.

Jeśli szukasz mieszkania z przestronną sypialnią, zapoznaj się z ofertą dewelopera mieszkań w Grodzisku Mazowieckim, deweloper AS-BUD PROF zaprasza do oferty!