Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Jak dobierać dodatki do mieszkania?

« Przejdź do listy postów

Wynajmując mieszkanie z reguły nie przywiązujemy się zbytnio do jego wystroju. Nie wkładamy też zbyt wiele wysiłku, aby je udekorować, ponieważ wiemy, że to „przejściowa” sytuacja. Wszystko zmienia się, kiedy wprowadzamy się do nowo zakupionego mieszkania. Wówczas, gdy zostaną rozpakowane wszystkie rzeczy, a porządek zawita w „czterech ścianach”, pozostaje pewien niedosyt. Czegoś brakuje... Pozostaje miejsce na ścianie idealne na obraz, a w rogu pięknie prezentowałaby się doniczka z dużym kwiatem... Pomyśl o dodatkach, które odmienią Twoje mieszkanie! My jako deweloper budowlany znamy się na rzeczy i wiemy, co Wam podpowiedzieć!

Wzory na ścianie Twojego nowego mieszkania

aranżacja mieszkania - oferta dewelopera budowlanego

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 238268636508080897/

W dzisiejszych czasach nie musisz zamawiać malarza artysty, aby przyozdobić ściany swojego mieszkania pięknymi wzorami. Sklepy z asortymentem remontowym oferują szeroką gamę naklejek naściennych oraz szablonów, które sprawią, że bez problemu sam poradzisz sobie z tym zadaniem. Co więcej – sam możesz wykonać wzór, który później znajdzie się na ścianie. Wystarczy kupić naklejkę o jednolitej powierzchni, z której wytniesz dowolne desenie.
 

W Internecie i w sklepach z dodatkami znajdziesz również mnóstwo propozycji gotowych naklejek i wzorów. Dużym plusem takich dodatków aranżacyjnych do mieszkania jest to, że jeżeli zechcesz zmienić wystrój, bez problemu sobie z tym samodzielnie poradzisz. Naklejki łatwo można odkleić od ściany, którą pomalujesz na inny kolor i nakleisz na nią inne ozdoby.
 

Nasze mieszkania usytuowane w Grodzisku Mazowieckim są przestronne, a do tego posiadają dobrze doświetlone salony. Właśnie w takich pomieszczeniach najlepiej prezentują się niejednolite ściany. Odwiedź Osiedle Platinum i znajdź swoje miejsce na ziemi – cudowne mieszkanie pod Warszawą!

Stolik z palet w Twoim salonie? Powiedz tak!

aranżacja mieszkania- nowe mieszkania dewelopera budowlany

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 262968065718241860/

Jeżeli lubisz ekstrawagancję połączoną z funkcjonalnością, a do tego na wystrój mieszkania nie chcesz przeznaczyć wszystkich oszczędności, postaw na pomysłowość. Na przykład stoli z palet bardzo prosto i szybko wykonasz w zaciszu swojego mieszkania. Taki dodatek aranżacyjny nie wymaga dużych umiejętności stolarskich, a ponadto jest w pełni ekologiczny i przede wszystkim pełni rolę niezastąpionego dodatku do sypialni lub salonu. Z palet lub drewnianych skrzyni możemy wykonać również szafki, półki, a nawet łóżko. Wystarczy poświęcić trochę czasu i zaangażować swoją wyobraźnię. Internet to skarbnica filmów, które pokażą Ci jak krok po kroku wykonać drewniane dodatki do Twojego nowego mieszkania.
 

Surowe drewno pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni. Jeżeli więc zamieszkujesz okolicę taką jak na Osiedlu Platinum i z okna masz widok na bardzo ładne krajobrazy, salon wyposażony w takie dodatki będzie jeszcze bardziej klimatyczny.

Obraz jako ozdoba ścian Twojego salonu

Jeżeli w jednym z pokojów Twojego mieszkania na ścianie jest puste miejsce, świetnie możesz je zagospodarować obrazem lub ramkami ze zdjęciami. Obecnie sklepy mają tak bogatą ofertę obrazów, że bez problemu wybierzesz propozycję dostosowaną do swoich wymagań.
 

Ramki ze zdjęciami dobrze wyglądają zawsze. Bez względu, czy je powiesisz w nierównym układzie, czy zadbasz o symetrię i jednolity wygląd ramek. Fotografie nie tylko ozdabiają Twoje mieszkanie, ale również inspirują gości, którzy odwiedzą Twoje mieszkanie.

Dodatki do mieszkania dla odważnych

Jeżeli nie boisz się odważnych dodatków, możemy polecić Ci bardziej zdecydowane ozdoby. Na przykład mapa z zegarami świata, wielkie sztuczne poroże jelenia w salonie lub dywan na ścianie. Takie dodatki świetnie będą pasować do naszego mieszkania zaaranżowanego na dawny klimat. Jest to z pewnością dodatek, który nie tylko będzie zachwycać swoim wyglądem ale i historią.


Jeżeli szukasz swojego mieszkania to odwiedź nasze osiedla pod Warszawą. Grodzisk Mazowiecki i Piaseczno wraz z atrakcyjną ofertą dewelopera budowlanego czekają właśnie na Ciebie!