Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Gdzie najlepiej zamieszkać – Warszawa czy okolice?

« Przejdź do listy postów

Z roku na rok rośnie liczba osób zatrudnionych w firmach z siedzibą w Warszawie. Nasza stolica cieszy się więc coraz większą popularnością wśród osób, które szukają tam mieszkania. Jeszcze kilka lat temu dojazd z pobliskich miejscowości była dużym problemem, teraz infrastruktura międzymiastowa jest tak rozwinięta, że zaledwie w ciągu kilkunastu minut można znaleźć się w Warszawie. Jako specjaliści w handlu nieruchomościami radzimy – zamieszkać „w” czy „pod” Warszawą?

Piaseczno - najpopularniejsze podwarszawskie miejsce zamieszkania

mieszkania Piaseczno - osiedle Kwiaty Polskie

Osoby decydujące się zamieszkać pod Warszawą jak dotąd bardzo często wybierały Piaseczno. W 2010 roku miasto to zostało uznane za najbardziej atrakcyjne miejsce dla biznesu według magazynu Forbes. Przyczynił się do tego fakt, że Piaseczno jest oddalone zaledwie o ok. 20 km od Warszawy. Dużo pracowników firm usytuowanych w stolicy uciekało od zgiełku wielkiego miasta i wybierało ostoję spokoju, oddaloną „rzut kamieniem” od Warszawy. Do dziś wiele osób decyduje się zamieszkać w tej lokalizacji.


W odpowiedzi na tę potrzebę developer AS BUD-PROF zdecydował się wybudować tam Osiedle Kwiaty Polskie. Jest to kompleks sześciu bloków, w których udostępniamy przestronne mieszkania na sprzedaż. Osiedle ulokowane jest w pięknej okolicy przyjaznej dla rodzin z dziećmi. W samym centrum Osiedla Kwiaty Polskie mieści się ogrodzony plac zabaw dla dzieci, a nieopodal przebiega długa trasa spacerowa, która zachęca do przechadzek oraz joggingu.

Niewątpliwymi atrakcjami gminy Piaseczno jest również kolej wąskotorowa, park linowy, hodowla strusi czy spływy kajakowe rzeką Jeziorką.

Nowy kierunek nieopodal stolicy - Grodzisk Mazowiecki

Mało kto wie, że dojazd z Grodziska Mazowieckiego do Warszawy zajmuje zaledwie 30 minut, a szeroki wybór połączeń komunikacyjnych pozwala na dogodne dotarcie w każde miejsce stolicy. Właśnie w Grodzisku Mazowieckim mieści się Osiedle Platinum – jedna z najnowszych inwestycji developera AS BUD-PROF.
 

Lokatorzy osiedla mogą cieszyć się pięknym otoczeniem. Tuż obok tego kompleksu mieszkalnego znajduje również oddzielona ekranem dźwiękochłonnym stacja kolejowa, z której bezpośrednio można dotrzeć do Warszawy. W pobliżu mieści się również przystanek autobusowy, na który co 15 minut podjeżdżają busy jadące do stolicy. Dojazd samochodem również nie sprawia najmniejszego problemu – w kilka minut można dotrzeć do wjazdu na autostradę A2.

Osiedle Platinum - mieszkania w Grodzisku Mazowieckim

Celem developera AS BUD-PROF jest zmiana świadomości osób, które myślą o zamieszkaniu pod Warszawą. Chcemy zaprezentować całą prawdę o Grodzisku Mazowieckim – jest to prężnie rozwijające się małe miasteczko, które choć mieści się w pobliżu Warszawy, nie jest zatłoczone i zapewnia poczucie intymności. Osiedle Platinum to nie tylko nowoczesny kompleks mieszkaniowy, to również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób kochających aktywny tryb życia. Plac zabaw wewnątrz, hala garażowa pod całą powierzchnią budynków oraz piękny park i las w pobliżu sprawiają, że każdy kto raz przekroczy „próg” tego miejsca, czuje się jak u siebie w domu.

Mieszkanie w Warszawie - za czy przeciw

oferta mieszkań pod Warszawą - developer AS BUD-PROF

Jeżeli macie do wyboru życie w samym centrum stolicy, a w małym miasteczku mieszczącym się u jej „podnóża” - nie wahajcie się ani chwili. Dojazd z jednej dzielnicy Warszawy do drugiej często zajmuje więcej czasu niż droga do stolicy z pobliskiego miasteczka. Mieszkając w Piasecznie lub Grodzisku Mazowieckim macie dostęp do wielu atrakcji (kina, teatry, kluby fitness) – podobnie jak w dużym mieście, a przy tym zagwarantowane jest otoczenie zieleni i wieczorna cisza.
 

Wybór należy do Was. Naszym zdaniem, jako warszawskiego developera z wieloletnim doświadczeniem mieszkanie w Piasecznie i w Grodzisku Mazowieckim jest doskonałym wyborem dla wszystkich, który pracują w Warszawie.