Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Ekskluzywne dodatki do aranżacji Twojego mieszkania

« Przejdź do listy postów

Zawsze marzyłeś o przestronnym domu, ale finalnie podjąłeś decyzję o zakupie mieszkania? Nie martw się, wystarczy odpowiednia aranżacja i nawet na małym metrażu możesz poczuć się jak w prawdziwej rezydencji. W związku z tym, że od wielu lat zajmujemy się budowaniem kompleksów mieszkaniowych pod Warszawą, wiemy, jakie oczekiwania mają najbardziej wymagający klienci. Dlatego chętnie podpowiemy Wam, co zrobić, żeby mieszkanie nabrało oryginalnego wyrazu. Dzięki pewnym rozwiązaniom w swoim „M” poczujecie się jak w luksusowym apartamencie. 

Podwieszane fotele – wygoda i piękno salonu w Twoim mieszkaniu

Deweloperzy podążający za najmodniejszymi trendami, stosują takie rozwiązania, aby nawet małe mieszkania wydawały się przestronne. Jednym ze sposobów optycznego powiększenia powierzchni jest funkcjonalne połączenie salonu z aneksem kuchennym. W mieszkaniach z salonami tego typu pięknie prezentują się podwieszane pod sufitem (lub na specjalnym stojaku) fotele.


Taki dodatek bez problemu dobierzesz do kolorystyki i stylu swojego mieszkania. Producenci zadbali o szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym nadasz swojej przestrzeni charakteru rodem z prawdziwej rezydencji.

Jakie miejsce, w Twoim mieszkaniu będzie najlepszą propozycją do usytuowania tego dodatku? Bez wątpienia okolica okna lub drzwi balkonowych. Podwieszane fotele sprzyjają relaksowi przy książce lub przy obserwacji przyrody. Na przykład na Osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim dostępne są mieszkania z widokiem na zieloną okolicę, która sprzyja takiej formie odpoczynku.

Mieszkanie z balkonem – zamiennik domu z ogródkiem

mieszkania z balkonem pod Warszawą - oferta dewelopera AS BUD-PROF

Jeżeli jesteś miłośnikiem przyrody, to zainwestuj w mieszkanie z balkonem. W każdej inwestycji deweloperskiej znajdziesz propozycje takich lokali. Balkon to namiastka ogrodu, który wymaga o wiele mniej pracy i Twojego zaangażowania w aranżację. Tak naprawdę wystarczy klika mebli np. modna kanapa ratanowa i odpowiednia oprawa roślinna.

Nawet w mieszkaniu z małym balkonem o relaks jest o wiele łatwiej. Wystarczy postawić kilka zapachowych świeczek i wziąć do ręki kubek z herbatą…

Inną propozycją do mieszkań z balkonami są ekskluzywne kanapy zewnętrzne, które zapewniają komfort podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. Produkty tego typu są bardzo odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Na balkonie również sprawdzą się huśtawki.

W przypadku mniejszych metraży z pomocą bez wątpienia przyjdą stoliki składane do ściany, a więc nie zajmują miejsca, kiedy się ich nie używa.

Jeżeli szukacie przestronnych mieszkań pod Warszawą, zapraszamy na Osiedle Platinum do Grodziska Mazowieckiego. Nasze mieszkania inspirują do wygodniejszego życia!