Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Dobierz oryginalną podłogę do swojego wnętrza w mieszkaniach pod Warszawą

« Przejdź do listy postów

Jeśli zdecydowałeś się zamieszkań w Piasecznie, nasze mieszkania pod Warszawą z pewnością zachwyciły Cię możliwością rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych. Każdy z lokatorów osiedla Kwiaty Polskie może zatem w bardzo innowacyjny i oryginalny sposób dokonać aranżacji swojego wnętrza, a co za tym idzie postarać się o dodanie do swojego mieszkania ciekawej podłogi.

Jasne podłogi do kolorowego wnętrza Twojego mieszkania pod Warszawą

Jeśli wybrałeś jedno z mniejszych mieszkań dostępnych na naszym osiedlu, możesz pozwolić sobie na modne w tym sezonie jasne: beżowe, kremowe lub białe podłogi. Zapewnią one skuteczne optyczne powiększenie całego wnętrza oraz dadzą nam możliwość na rozjaśnienie danego pomieszczenia, a co za tym idzie, będą odpowiedzią na bijący obecnie rekordy popularności – nowy trend w postaci stylu skandynawskiego. 

Źródło: http://muratordom.pl/

Kolorowe podłogi w nowym mieszkaniu niedaleko Warszawy

Jeśli jesteś w zupełnie innej sytuacji, wybrałeś większe mieszkanie i możesz pozwolić sobie na szereg zróżnicowanych kolorów i kształtów, doskonale. Namawiamy do skorzystania z możliwości bardzo oryginalnych i ciekawych jednokolorowych płytek do wykorzystania zarówno w kuchni, jak i w łazience. Obok łatwo zmywalnej podłogi, doskonałym pomysłem na kolorową podłogę, będzie wykorzystanie na przykład powracającego na salony linoleum.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 221098662936401664/

Podłogi w ciekawych, geometrycznych kształtach

Jeśli nie lubisz nudy, możesz spokojnie dodać do swojego wnętrza elementy awangardy. Oprócz tego, że posiadasz możliwości na założenie w nowym mieszkaniu naturalnego parkietu lub zapewnić sobie bardziej ekologiczny parkiet, warto zaproponować sobie coś zupełnie nietypowego. Aby spełnić marzenia o nowoczesnych wnętrzach, dodaj do swojego wnętrza

Sprawdź nowoczesne pomysły na oryginalne wyposażenie naszego całego wnętrza. Dzięki temu, że wszystkie lokale mieszkalne osiedla Kwiaty Polskie odznaczają się ciekawą architekturą i wygodnym usytuowaniem, wszystkim nowym mieszkańcom, jak i tym przywiązanym do nas nieco dłużej, jest zdecydowanie łatwiej stworzyć ciekawe i przytulne miejsce do zamieszkania pod Warszawą!

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/ 12947917658277559/


Zapraszamy do kontaktu!