Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Dlaczego warto mieszkać w Łodzi?

« Przejdź do listy postów

Planujesz zmienić miejsce swojego zamieszkania i zastanawiasz się, które miasto wybrać? Podpowiadamy jednym słowem – Łódź! To doskonały wybór zarówno dla osób szukających pracy jak i dla zatrudnionych w stolicy. Obecnie z Łodzi do Warszawy kursuje wiele pociągów, którymi w zaledwie godzinę można dotrzeć do celu. Jesteśmy specjalistami w branży budowlanej i jako renomowany developer postanowiliśmy dostosować nową inwestycję do nowych potrzeb naszych Klientów. Dlatego też AS BUD-PROF rozpoczyna budowę kompleksu mieszkalnego w Łodzi. W dalszej części artykułu przedstawiamy zalety mieszkania w tym mieście.  W dalszej części artykułu przedstawiamy zalety mieszkania w tym mieście. 

Niższe ceny - mieszkania w Łodzi

ul. Piotrkowska - mieszkania w Łodzi Developer

Fot. Pinterest

Jak wiadomo, ceny mieszkań w stolicy są bardzo wysokie. Znacznie korzystniejsze oferty cenowe obowiązują w podwarszawskich miastach na przykład w Piasecznie czy Grodzisku Mazowieckim, a także w Łodzi. W tych miastach koszty utrzymania są również zdecydowanie niższe niż w przypadku stolicy. Z tego też powodu, wiele osób decyduje się zamieszkać właśnie tam.
 

Zdecydowaliśmy się na realizację inwestycji na terenie Łodzi, ponieważ nasze kompleksy mieszkalne w Grodzisku Mazowieckim oraz w Piasecznie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Pomyśleliśmy więc, że i ten kierunek – Łódź okaże się doskonałą propozycją dla naszych przyszłych Lokatorów.

Potencjał ekonomiczny Łodzi

Nawet jeżeli teraz pracujesz w Warszawie i planujesz dojeżdżać z Łodzi do stolicy każdego dnia, niewykluczone, że wkrótce zdecydujesz się na zmianę zatrudnienia. Łódź posiada olbrzymi potencjał ekonomiczny. Wkrótce zostanie zakończona budowa najnowocześniejszego w Polsce dworca PKP. Wiele korporacji przenosi swoje siedziby do Łodzi lub otwiera tutaj nowe filie. Jest to szansa dla tutejszego rynku pracy.
 

Łódź znana jest również jako miasto „czterech kultur”. Zamieszkuje tu wielu obcokrajowców, którzy mogą stać się Twoimi potencjalnymi partnerami biznesowymi. W tym miejscu znajdziesz również rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, być może przemieszczając się do nowej pracy, zdecydujesz się na przejażdżkę rowerową.
 

Centrum Łodzi przeżywa obecnie istny renesans! W okolicy ul. Piotrkowskiej powstało miejsce określane jako Off Piotrkowska, gdzie wiele osób spędza wolne chwile oraz spotyka się zarówno w sprawach zawodowych jak i towarzyskich. Łódź łączy ludzi bardzo kreatywnych, podatnych na nowe pomysły – dzięki temu, jeżeli masz jakiś innowacyjny pomysł na biznes, nie zwlekaj! Wdrażaj go właśnie tutaj, a z całą pewnością zyskasz klientów „na starcie” swojej działalności!

Malownicza okolica mieszkań w Łodzi

Park Źródliska - mieszkania Łódź

Fot. Pinterest

Czy słyszałeś kiedyś o Parku na Zdrowiu, Parku Źródliska lub Lesie Łagiewnickim? To są właśnie chluby Łodzi. Miasto to cechuje bardzo duża ilość skwerów oraz parków. Dzięki temu mieszkańcy mają okazję aktywnie spędzać wolny czas w malowniczym otoczeniu. Jako miłośnicy przyrody oferujemy mieszkania pięknie usytuowane. Zarówno nasze Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim jak i planowany kompleks mieszkaniowy w Łodzi są otoczone zielenią i parkami.
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań developera AS BUD-PROF!