Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Dlaczego osoby szukające nowego mieszkania wybierają mniejsze miasta?

« Przejdź do listy postów

W branży deweloperskiej od blisko dziesięciu lat dostrzegamy trend związany z przenoszeniem się ludzi z dużych aglomeracji do małych miasteczek. Większość spośród naszych klientów poszukuje spokoju i atrakcyjnego lokum, które jednak nie będzie zbytnio oddalone od miasta, gdzie pracują. To właśnie te potrzeby odbiorców naszej oferty spowodowały, że zdecydowaliśmy się na budowę Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim usytuowanym pod Warszawą

Zielona okolica Twojego mieszkania i jej wpływ na samopoczucie

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - Osiedle Platinum - pod Warszawą

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak istotne jest to, aby mieszkać w ładnej okolicy. Wpływa to na nasze samopoczucie, a tym samym sprawia, że mamy więcej energii do realizacji nowych wyzwań. Jeżeli za oknem naszego mieszkania jest zielono i cicho, mamy lepszą motywację do nauki oraz chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu.

Jest to jeden z czynników, dla których nasi klienci decydują się na zakup mieszkania w stanie deweloperskim w Grodzisku Mazowieckim. Oferta mieszkań na naszym Osiedlu jest dostępna na atrakcyjnych warunkach cenowych, a usytuowanie naszej inwestycji sprawia, że rodziny z dziećmi oraz miłośnicy sportu – pokochają ją od pierwszego wejrzenia. Bliskość dużych grodziskich parków, pobliski las, wiele placów zabaw i łatwy dojazd do Warszawy. A to zaledwie kilka zalet Osiedla Platinum!

Mieszkania stworzone z myślą o każdym

lokalizacja osiedla platinum - oferta dewlopera Warszawa - Grodzisk Mazowiecki

W związku z tym, że jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczeniem nasze inwestycje projektujemy w taki sposób, aby spełniały wymagania jak największej liczby odbiorców. Krótko mówiąc – staramy się, aby nasze osiedla były „optymalne”.

Osiedle Platinum jest inwestycją, którą w pełni dostosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto – przestronny podziemny parking oraz atrakcyjny plac zabaw, sprawiają, że rodziny z dziećmi często decydują się na zakup mieszkania właśnie tutaj.

Warto wspomnieć również o lokalizacji, która zapewnia dojście na stację PKP, skąd kursują pociągi na linii Łódź-Warszawa, w zaledwie 5 minut.

Dowiedz się, jak to jest mieszkać w mniejszym mieście, odwiedzając nasze Osiedle. Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego!