Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Deszczowe dni lata na osiedlu Kwiaty Polskie nie muszą być nudne

« Przejdź do listy postów

Wolnym dniom nie zawsze towarzyszy doskonała pogoda, a my, jako mieszkańcy środkowej Europy powinniśmy być wyjątkowo dobrze przygotowani na wszystkie możliwe rozwiązania świetnej zabawy w gronie najbliższych. Oto kilka naszych propozycji

Wszędzie dobrze, ale w naszym mieszkaniu najlepiej

Dla nowych mieszkańców dopiero co wyremontowanego, wymarzonego nowego mieszkania, pozostanie w  lokum w trakcie nieciekawej pogody za oknem, będzie prawdziwą gratką. Taka niesprzyjająca aura zapewni wymówkę do pozostania w mieszkaniu i powiększy ilość czasu na dopracowanie aranżacji wnętrza. Mając więcej czasu, warto przeznaczyć dodatkowe popołudniowe godziny na dopieszczenie wyglądu mieszkania zakupionego na rynku pierwotnym. Korzystając z wciąż jeszcze długich dni, postaraj się dobrać dodatki do salonu, zaplanuj, gdzie rozmieścić kwiaty oraz zastanów się nad ostatecznym wyglądem konkretnych pomieszczeń. Podczas utrzymującej się niepogody, zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję o wyjeździe na zakupy i dokonanie podsumowujących, mieszkaniowych zakupów.

Zmiana wystroju mieszkania - tekst blogowy - AS-BUD PROF

Źródlo: https://pl.pinterest.com/pin/235383518003741243/

Farby, koce, krzesła, kartony i cztery ściany

Zabawy z dziećmi - twister - tekst blogowy - AS-BUD PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/45176802490620023/

Spędzając deszczowe chwile w domu, bardzo dobrze, jeśli pozwolimy sobie na uwolnienie pokładów własnej kreatywności i zorganizowanie sobie oraz swoim dzieciom wyśmienitej zabawy. Większość z nas, podczas niepogody woli spędzać czas przeznaczony na wyjście na świeże powietrze, przed telewizorem lub w Internecie wertując kolejne strony wirtualnej rzeczywistości. My, jako stołeczny developer i autor osiedli osadzonych w realnej rzeczywistości, namawiamy do powrotu wspomnieniami do świata sprzed ery laptopów, tabletów oraz smartfonów i zaszczepienia odrobiny miłości do kreatywności u naszych pociech.

Zabawy ruchowe i zręcznościowe –  to doskonały sposób na zaplanowanie czasu dla mniejszych dzieci oraz dorosłych, którzy jeszcze bardzo dobrze pamiętają czasy dzieciństwa. Doskonałym pomysłem na zajęcie naszych pociech, będzie zorganizowanie popularnej zabawy ruchowej – twister. Jeśli nie posiadacie gotowej gry w domu, planszę z kolorowymi punktami można samodzielnie przygotować w domu. Kolejną propozycją może być nieco starsza zabawa w ciepło – zimno, czy gra w cień, a więc powtarzanie ruchów drugiego uczestnika. Dla nieco starszych dzieci polecamy organizację zadań, które miałyby za zadanie dać chwilę kreatywności dla umysłu. Tutaj doskonałym rozwiązaniem będą tematyczne kalambury oraz zabawy w wymyślanie historyjek, czy wierszyków.

Wydarzenia kulturalne nie całkiem pod chmurką

Wydarzenia kulturalne w Piasecznie - blog - AS-BUD PROF

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/436919601330844600/

Piaseczno, jako nieustannie rozwijające się miasto w bliskim sąsiedztwie stolicy, coraz częściej pozwala swoim mieszkańcom na korzystanie z atrakcji kulturalnych rodem z Warszawy. Nasze miasto prezentuje coraz więcej możliwości na uczestnictwo w profesjonalnych koncertach, czy spektaklach teatralnych, często także na świeżym powietrzu. Jeśli za oknem chmury i deszcz, polecamy zapoznać się z szeroką wakacyjną ofertą wydarzeń kulturalnych w Piasecznie i oczywiście namawiamy do licznego uczestnictwa.


Na naszym nowoczesnym osiedlu Kwiaty Polskie niedaleko Warszawy, nie można się nudzić. Dzięki ciekawym pomysłom naszych mieszkańców, osiedle w bliskim sąsiedztwie stolicy gromadzi ciekawych ludzi i jeszcze ciekawsze kulturalne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i śledzenia kolejnych inwestycji warszawskiego developera AS-BUD PROF w innych częściach województwa i kraju.