Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Dekoracje świąteczne krok po kroku – propozycje osiedla Kwiaty Polskie

« Przejdź do listy postów

Minimalistyczne zdobienie nowego mieszkania w Piasecznie

Nowoczesność, to od kilku lat synonim minimalizmu. Dlatego, aby stworzyć trendy ozdoby świąteczne w najnowocześniejszym wydaniu, wykorzystaj elementy, które posiadasz w domu i zaskocz wszystkich pomysłowością. Zacznij od ozdób choinkowych w postaci gwiazdek, bombek i łańcuchów wykonanych z czarno-białej, zwykłej gazety. Takie wykorzystanie starych czasopism jest bardzo oryginalną formą ozdób świątecznych oraz doskonałym pomysłem na zastosowanie recyclingu.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/472455817133195151/

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/244179611025591179/

Ozdoby z odrobiną natury w tle

Jednym z tych darów natury, który możemy odnaleźć w lesie są szyszki. Dzięki połączeniu ich na przykład z białym lub srebrnym sznurkiem, uda Ci się stworzyć ciekawe i naturalne łańcuchy do wykorzystania zarówno na choince, jak i na drzwiach, stole czy parapecie. Jeśli dodasz do swojego świątecznego stroika elementy jemioły, suchych gałązek, owoców ostrokrzewu a nawet ususzonych plasterków cytryny lub pomarańczy, sprawisz, że tak przygotowany stroik ożywi Twoje zimowe mieszkanie.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/260997740882342869/

Świeczniki DIY

Z pewnością, jedząc wyborne przetwory przygotowane w trakcie lata przez babcie, zostawiasz przynajmniej część słoików i butelek do tak zwanego późniejszego zastosowania. Aby w praktyczny sposób nadać tym wszystkim drugą młodość spraw, że staną się one oryginalnym świecznikiem do postawienia na wigilijnym stole, w sypialni lub na salonowej ławie.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/379498706084110094/

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/291185932136777796/

Drewniane ozdoby na ocieplenie mieszkania

Drewno jest surowcem, który wprowadzi do naszego nowego mieszkania nieco więcej ciepła. Dla każdego nowego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu dobierz ciekawe drewniane bombki na choinkę lub dodatki do świątecznego stroika. Nieco bardziej kreatywnym osobom polecamy samodzielne stworzenie wyciętych obrazów na kwadratowych drewnianych płytkach.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/333477547383067671/

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, w którym myślimy o spotkaniach w gronie najbliższych, pysznych wigilijnych potrawach, zapachu choinki i odpoczynku. Dla każdego, kto marzy o chwili wytchnienia, serdecznie polecamy zapoznanie się z ofertą mieszkań osiedlu Kwiaty Polskie w Piasecznie niedaleko Warszawy! Nie zapomnij także o promocyjnych mieszkaniach Osiedla Platinum w Grodzisku Mazowieckim!

Wesołych Świąt!