Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Czy warto kupić własne mieszkanie?

« Przejdź do listy postów

To pytanie stawiają sobie głównie młodzi ludzie przyzwyczajeni do wynajmu „M”. Takim osobom trudno zrobić krok w przód ku decyzji o zakupie własnego mieszkania, ponieważ obawiają się tak wielu rzeczy. W związku z tym, że jesteśmy deweloperem, który od wielu lat działa na rynku nieruchomości, postaramy się pomóc Wam w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Przekonaj się, że zakup mieszkania nie jest taki „straszny”, jak go „malują”!

Nowe mieszkanie? - Dobrze, ale jak przebrnę przez formalności?

Właśnie tego najbardziej obawia się większość osób zastanawiających się nad zakupem nowego mieszkania. „Papierologia” przeraża każdego, można z niej jednak szybko wybrnąć. Wystarczy skontaktować się z deweloperem, który chętnie pomoże Wam uregulować wszystkie formalności. Nasza  firma tak właśnie postępuje. Jeżeli zainteresuje Cię oferta AS BUD-PROF chętnie wesprzemy Cię i pokierujemy jak postępować w kwestiach prawnych i urzędowych. Nasi wykwalifikowani doradcy zrobią wszystko, abyś w nowym mieszkaniu poczuł się, jak u siebie w domu. 

Kredyt na mieszkanie – kredytem na całe życie?

Część z Was obawia się również kosztów, z którymi wiąże się zakup nowego mieszkania. Mało kto jednak kalkuluje, ile środków finansowych miesięcznie przeznacza na wynajem (z reguły – niezbyt dużego lokum). Oferta banków jest tak bogata, że bez problemu znajdziesz kredyt dostosowany do swoich potrzeb. Możesz miesięczną ratę rozplanować w taki sposób, aby jej wysokość była równa kwocie, którą płacisz za wynajem. Wtedy nie odczujesz różnicy, a będziesz posiadał własne mieszkanie. 

Czy zawsze nowe mieszkanie oznacza lepsze?

W związku z tym, że jesteśmy deweloperem z wieloletnim doświadczeniem w branży, możemy zaświadczyć, że technologie stosowane w nowym budownictwie są bardzo nowoczesne. W związku z tym, wszystkie instalacje są bardzo trwałe i praktycznie bezawaryjne. Jednak w przypadku pojawienia się jakiegokolwiek problemu technicznego, w przypadku nowych instalacji, jego rozwiązanie zajmuje chwilę i nie wymaga późniejszego remontu mieszkania.

Lokale dostępne w nowych kompleksach mieszkaniowych są również dobrze izolowane termicznie. Ponadto wielu deweloperów dba również o wygodę rodzin z dziećmi. Na przykład my na Osiedlu Platinum stworzyliśmy atrakcyjny plac zabaw. Wszędzie zastosowaliśmy poziom 0, aby właśnie matki z dziećmi oraz osoby niepełnosprawne, mogły bez trudności poruszać się po naszym kompleksie.

Nowe mieszkania dostępne są w stanie deweloperskim. Dzięki temu remont jest o wiele szybszy. Mieszkanie możesz również dostosować w pełni do swoich potrzeb. W odróżnieniu od wynajętego lokum – nie jest Ci szkoda środków, które inwestujesz w jego aranżację.


Czy już rozwialiśmy Twoje wątpliwości? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i znajdź mieszkanie dostosowane do oczekiwań swoich i swojej rodziny!