Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Czy rok 2016 będzie gorszym dla kupna mieszkań na rynku pierwotnym?

« Przejdź do listy postów

Dla każdego, kto chciałby rozpocząć samodzielne życie i pozostawić dom rodzinny, kupno mieszkania okazuje się być najrozsądniejszym wyborem. O ile nie dysponujemy solidnym spadkiem, wzięcie kredytu staje się jedyną opcją na godne rozpoczęcie nowej, życiowej drogi. O tym, że kupno mieszkania jest zdecydowanie bardziej opłacalne, niż wynajem, pisaliśmy już wcześniej. Przypominając krótko, dlaczego polecamy zakup mieszkania na rynku pierwotnym, wyróżniamy kilka ważnych elementów:1. Bardzo często wartość kredytu i całego mieszkania jest mniejsza niż wpłaty dodatkowej kwoty za wynajem zarządcy domu lub właścicielowi mieszkania.
2. Lokale mieszkalne z rynku pierwotnego to także inwestycja dla kupujących. Mieszkania w nowym budownictwie łatwiej sprzedać lub wykorzystać pod wynajem.
3. Tak zakupione mieszkanie posiadają większy standard użytkowania, a także lepiej funkcjonujące i zdecydowanie tańszy sposób ogrzewania.
4. W przypadku przeprowadzki do zupełnie nowego, wyremontowanego mieszkania, kupujący mają pełną swobodę aranżacji. Mogą sobie pozwolić na samodzielną decyzję o ostatecznym wyglądzie lokum.

Trudniej o kredyt w 2016 roku? - zakup mieszkań w tym roku

program MDM - mieszkania w Grodzisku Mazowieckim

Kliknij i zobacz ofertę mieszkań w Programie MDM

Coraz częściej czytamy i słyszymy niepokojące wieści o przygotowanych zmianach w zakresie otrzymywania zdolności kredytowej. O ile w minionym, 2015 roku, wzrost liczby kupionych mieszkań na rynku pierwotnym był rekordowo wysoki, prognozy na rozpoczęty nowy, 2016 rok, nie są aż tak pozytywne. Przeanalizowaliśmy najnowsze wieści dotyczące kredytów hipotecznych oraz zapoznaliśmy się z pomysłem wprowadzenia nowego podatku bankowego, na skutek którego ceny wszelkich usług banku mogą znacznie wzrosnąć.

Wiemy już, że absolutnie nie ma powodów do obaw. Prezentowane zmiany są powiązane z wieloma czynnikami i wciąż są w fazie ujednolicania. Aby odpowiednio dobrać wszelkie możliwość uzyskania potrzebnej kwoty na zakup mieszkania, wystarczy spełniać kilka ważnych czynników. Dodatkowo zawsze warto pamiętać o znowelizowanym programie MDM oraz możliwości zapoznania się z indywidualną poradą naszych partnerów.

Z naszą pomocą poczujesz się bezpieczniej

My, absolutnie nie tracimy nadziei i zachęcamy do zakupu nowych mieszkań w Grodzisku Mazowieckim. Warunki w osiedlach mieszkaniowych dewelopera AS BUD-PROF są bardzo korzystne, o czym świadczy ogromne zainteresowanie i bardzo duża sprzedaż. Warto wspomnieć, iż spośród tak licznej grupy lokali do zamieszkania, pozostało zaledwie kilka na Osiedlu Platinum, a Osiedle Kwiaty Polskie i mieszkania przy ul. Czajewicza pozostają wyprzedane. Dodatkowo, dzięki indywidualnej poradzie naszych doświadczonych specjalistów, uzyskasz porady, w jaki sposób dopasować swoją zdolność kredytową do sytuacji ekonomicznej i jak na skutek tego uzyskać wygodne warunki kredytowe.


Zalet kupna mieszkania na rynku pierwotnym jest niewątpliwie bardzo dużo. Ilością przewyższają  wynajem lub zakup lokum w starym budownictwie. Aby stworzyć sobie idealne warunki do opłacalnego nabycia wymarzonego mieszkania, zachęcamy do potrzebnej porady eksperta. Jeśli nie jesteś pewien, czy możesz wziąć kredyt lub nie wiesz, jaka jest Twoja zdolność, koniecznie sprawdź swoje wszystkie możliwości! Możesz zrobić to również z nami. Zapraszamy!