Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Czy jesteś pewien, że właściwie dbasz o bezpieczeństwo w mieszkaniu?

« Przejdź do listy postów

W momencie, kiedy te wszystkie warunki zostaną spełnione i masz pewność, że wybrane miejsce będzie stanowić idealny azyl do zamieszkana dla Twojej rodziny, postaw na funkcjonalną aranżację wybranych czterech kątów. Postaraj się połączyć wymarzony pomysł na wystrój wnętrza z komfortem użytkowania mieszkania.

Jesteśmy developerem z wieloletnim doświadczeniem, dlatego chętnie doradzimy Wam, jak podjąć decyzję na temat wyboru mieszkania, aby spełniało Wasze wszystkie wymagania oraz aby zapewniało bezpieczeństwo Waszej rodzinie. 

Drzwi zewnętrzne i okna wysokiej jakości w Twoim mieszkaniu

salon w nowym mieszkaniu - oferta Developera - mieszkania na rynku pierwotnym

Kupując nowe mieszkanie, nie warto martwić się o wymianę tych elementów. Nasza oferta prezentuje mieszkania na rynku pierwotnym, a co za tym idzie, wszystkie lokale są odpowiednio wyremontowane. Jeśli jednak wciąż wahasz się z decyzją o zmianie swojego miejsca zamieszkania, nie warto czekać z decyzją o wymianie okien i drzwi ani chwili dłużej. Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wszyscy z nas jednak powinni liczyć się z tym, że nadchodzą zimniejsze noce, chłodne wieczory i rześkie poranki. Aby nie martwić się chłodem, szczególnie w tych częściach dnia, pomyśl o zainwestowaniu w solidniejsze i grubsze drzwi wejściowe 36 mm oraz nowe, plastikowe okna. Warto również pomyśleć o zakupie w ościeżnic, które podwójnie zabezpieczą nasze pomieszczenia przed chłodem, nawet w trakcie trwania zimy.

 

Jedną z naszych inwestycji jest Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim. Budując to osiedle, wykorzystaliśmy najnowsze technologie, dzięki czemu wszytkie mieszkania posiadają odpowiednią izolację termiczną. Ponadto przemyslany rozkład osiedla i mieszkań zapewnia komfort naszym Lokatorom. Większość naszych inwestycji znajduje się w okolicy Warszawy, wszystko po to, aby osoby marzące o pracy w stolicy, a jednocześnie o spokojnym życiu - mogły połączyć te dwie wartości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na rynku pierwotnym.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka - nowe mieszkania od Developera

Jeśli posiadasz dzieci, które dopiero zaczynają chodzić lub bardzo ważne będzie wygospodarowanie dla nich odpowiednich miejsc do zabawy, a przede wszystkim zabezpieczenie groźnych elementów, które mogą spowodować wypadek. Przede wszystkim, gorąco namawiamy do zabezpieczenia gniazdek elektrycznych specjalnymi osłonkami. Gniazdka zazwyczaj montowane są  przy podłodze, dlatego też stanowią idealny łup dla wszystkich maluchów, które uwielbiają poznawać i dotykać tych rzeczy, które są w ich zasięgu. Podobnie zabezpieczone powinny być kable, które często leżą swobodnie na podłodze. Dodatkowo, zapewnij odpowiednią ochronę wszystkim ostrym krawędziom i kantom mieszkania w taki sposób, byś nie martwił się o to, że Twoje dziecko wpadnie na jeden z nich w trakcie zabawy. Pilnuj, co więcej, tego, aby nie stawiać gorących napojów na niskich szafkach i ławach, które są dostępne dla rąk malucha i mogą spowodować niemałe szkody.


Na Osiedlu Platinum na środku podwórka znajduje się ogrodzony plac zabaw, który zapewnia komfort Wam i Waszym dzieciom. Maluchy mogą bawić się w czystej przestrzeni, na którą nie dostanie się żaden zwierzak. W pobliżu naszego osiedla mieście się również najsłynniejszy w Grodzisku Mazowieckim park - Park Skarbków. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do odwiedzenia Osiedla Platinum i obejrzenia nowych mieszkań dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zadbaj o swój majątek - zabezpiecz swoje nowe mieszkanie!

garaż na Osiedlu Platinum - mieszkania Grodzisk Mazowiecki

Warto pamiętać również o ważnym elemencie, jakim jest odpowiednie zabezpieczenie Twojego majątku i wszystkich kosztowności. Nawet teraz, kiedy wszyscy powracają z wakacyjnych wyjazdów, nie powinieneś bagatelizować bezpieczeństwa swojego lokum. W wolnej chwili stwórz listę urządzeń, które posiadasz, postaraj się pamiętać o dobrych stosunkach z sąsiadami i reaguj zawsze wtedy, kiedy zauważysz, że na Twojej klatce lub w okolicy dzieje się coś niepokojącego. Zacznij być nieco bardziej świadomym mieszkańcem, a z pewnością zapewnisz sobie Tym spokój i bezpieczeństwo.

 

Z myślą o bezpieczeństwie naszych mieszkańców na Osiedlu Platinum jest portier, a mała liczba mieszkańców w klatce sprawia, że wszyscy lokatorzy się znają. Ponadto wyszliśmy na przeciw Waszym potrzebom, tworząc duży parking (pod całą powierzchnią kompleksu mieszkaniowego), aby Wasze samochody były także zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz przed kradzieżą. Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego!