Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Co nowego na Osiedlu Platinum - w naszym kompleksie mieszkaniowym w Grodzisku Mazowieckim?

« Przejdź do listy postów

Jeśli szukacie komfortowego mieszkania pod Warszawą, jednak z dala od wielkomiejskiego zgiełku, to Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim z pewnością przypadnie Wam do gustu. Dojazd do stolicy zajmuje tylko 30 minut, a nieopodal znajduje się stacja PKP oraz główny pasaż handlowy. Nasz kompleks mieszkaniowy nieustannie się rozwija, dzięki czemu jesteśmy pewni, że oferujemy naszym mieszkańcom najwyższą jakość i komfort.

Przychodnia na Osiedlu Platinum

nowa przychodnia na Osiedlu Platinum - oferta deweloper AS BUD-PROF

Kilka dni temu na terenie mieszkań w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Żydowskiej 17/2 otworzyła się rodzinna przychodnia. Nowoczesna placówka medyczna oferuje profesjonalną opiekę medyczną oraz gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Z usług przychodni mogą korzystać wszyscy – zarówno dorośli, jak i dzieci. Specjaliści oferują pomoc doraźną oraz badania specjalistyczne, ponadto są uprawnieni do wystawiania skierowań. Przychodnia jest wyposażona w nowoczesny i niezawodny sprzęt diagnostyczny. Od teraz lokatorzy mieszkań w Grodzisku Mazowieckim mogą zatroszczyć się o swoje zdrowie, a także korzystać z bezpłatnych wizyt domowych lekarzy i pielęgniarek.

Zakup mieszkania – co warto wiedzieć?

mieszkania w Grodzisku Mazowieckim - blog dewelopera AS BUD-PROF

Na terenie Osiedla Platinum mamy jeszcze wiele mieszkań w stanie deweloperskim. Pewnie dla wielu naszych czytelników pojęcie to jest znane. Jeśli jednak jeszcze nie wiecie co kryje się za tym terminem, chętnie wyjaśnimy. Mieszkanie w stanie deweloperskim to takie, w którym wszystkie ściany są wyrównane i wygładzone – gotowe do pomalowania na Twój ulubiony kolor. Deweloper gwarantuje wysoki standard wykończeń takich jak okna, drzwi, parapety oraz podłączenia do wszelkich mediów i instalacji. Co to oznacza dla potencjalnego nabywcy? Całkowitą dowolność aranżacyjną! Jeśli marzysz o mieszkaniu w stylu skandynawskim – możesz je mieć! Wystrój klasyczny czy nowoczesny minimalizm? Wszystko zależy od Ciebie i Twojej fantazji! W mieszkaniach na Osiedlu Platinum możesz spełnić swoje marzenia.