Osiedle Platinum Grodzisk Mazowiecki
Osiedle Kwiaty Polskie Piaseczno

Aranżacja mieszkania w odcieniach czerwieni

« Przejdź do listy postów

Czerwony jest barwą, która od wielu lat króluje w aranżacyjnych propozycjach projektantów wnętrz. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad wprowadzeniem tego koloru do swojego mieszkania? Jeżeli nie, możliwe, że nasz artykuł Cię do tego zainspiruje. Zapraszamy do wspólnej przygody z designem pod znakiem czerwieni!

Czerwone ściany w Twoim mieszkaniu

Czerwony design w mieszkaniu - oferta dewelopera

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 423619908680759090/

Najnowsze trendy aranżacyjne sugerują, aby łączyć ze sobą intensywne barwy z delikatnymi kolorami. Na przykład jedna ściana w salonie (ta na której stoi wypoczynek lub telewizor) jest czerwona, a pozostałe jasno szare. Dobrze prezentują się również wnętrza, gdzie wszystkie ściany są w jednolitym pastelowym kolorze, a całość dekorują dodatki w soczystych barwach.

Jeżeli chcesz urozmaicić obecną aranżację swojego mieszkania, bo ją lubisz lub nie chcesz remontu, postaw na modne elementy – takie jak designerskie poduszki na wypoczynek, czy barwne obrusy, świeczniki, ramki na zdjęcia...

Sypialnia – idealne miejsce w Twoim mieszkaniu na szaleństwo aranżacyjne

czerwona sypialnia w mieszkaniu - blog dewelopera

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 297659856594941388/

Twoja rodzina woli bardziej zachowawczą aranżację wnętrza? Nic straconego. Znajdź w mieszkaniu pokój, który jest najbliższy Twojemu sercu i to tam zmień aranżację. Na przykład udekoruj sypialnię według tego, co mówi Ci serce. Sypialnia to miejsce, w którym spędzasz chwile relaksu, powinna więc tam panować odprężająca atmosfera.

Dobrym pomysłem jest oklejenie półek lub bocznych ścianek mebli teksturą w czerwonym kolorze lub innym, który Cię inspiruje. Intensywne barwy połączone z czernią czy bielą zawsze wyglądają elegancko. Do tego jeżeli w takim pomieszczeniu zapalisz zapachowe świece – udany wieczór jest gwarantowany.

Czerwone akcenty w pokoju dziecięcym

Psychologowie twierdzą, że intensywne barwy źle wpływają na dzieci, jeżeli w ich otoczeniu przebywają zbyt długo. Dlatego większość projektantów wnętrz aranżuje pokoje dziecięce w jasnych barwach. Owszem, takie rozwiązanie jest dobre dla Twojego malucha, jeżeli jednak chcesz dodać wnętrzu atrakcyjności i „pazura”, możesz zadbać o małe – kolorowe detale. Na przykład czerwone czy różowe szkiełka połyskujące przy żyrandolu. Innym rozwiązaniem jest pomalowanie półek na ulubione przez dziecko kolory. Do pokoju możesz wstawić również barwne pudełka na zabawki. Dzięki takim akcentom sprawisz, że „świat” dziecka stanie się ciekawszy i bardziej angażujący wyobraźnię.

Szukasz mieszkania dostosowanego do potrzeb Twoich i Twojej firmy – zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań w stanie deweloperskim w Grodzisku Mazowieckim.

pokój dziecięcy w mieszkaniu - deweloper - blog

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 313352086562385655/